Pierwszy odcinek "Top Model" z facetami. "Jestem brany za kobietę". Krupa: Inspirational story

Wyjątkowa historia.

Mateusz Maga wyróżnia się urodą, którą określa się mianem androgynicznej, czyli takiej która łączy cechy obu płci. To on jest zarazem jednym z pierwszych mężczyzn, zakwalifikowanych do kolejnego etapu najnowszego "Top Model".

"Czuję się mężczyzną i nim jestem" - tymi słowami zaczął Mateusz Maga, uczestnik programu "Top Model" swoją opowieść. Chłopak od lat walczy z wrogim nastawieniem środowiska do jego androgenicznej urody.

Nic nie robiłem, aby doprowadzić się do takiego wyglądu. Często jestem mylony i brany za kobietę. Zamykano mnie w szatniach, przezywano: pedał, gej, ten inny. Jakbym się poddał na etapie szkoły, to możliwe, że bym tutaj nie był. "Top Model" sprawi, że będę mógł na chwilę się oderwać od tego życia. To że jetem androgyniczny, to może być atut w świecie modelingu.

Próbne zdjęcia, które Madze zrobił Marcin Tyszka, pokazały, że chłopak ma ogromny potencjał.

Co widzisz dziewczynę czy chłopaka - pytała Joanna Krupa.
Widzę siebie - odpowiedział Maga.

TVN/X-NewsTVN/X-News

Przeszkodę stanowi jedynie niski wzrost chłopaka. Mimo to dostał cztery razy "TAK".

Jesteś zaskoczeniem - mówił zachwycony Tyszka. - Widzę ostrego faceta na pokazie w Nowym Jorku. Nigdy kogoś takiego nie spotkałem.
Widzę w tobie taki "inspirational story" - mówiła Krupa. - Ci ludzie, co się śmieli z ciebie... Mam nadzieję, że oni widzą to zdjęcie i dojdziesz daleko.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MATEUSZA MAGA >>

W czwartej edycji "Top Model" po raz pierwszy o zwycięstwo mogą ubiegać się mężczyźni. Czy to właśnie może być Mateusz Maga?

karo

Więcej o:
Komentarze (10)
Pierwszy odcinek "Top Model" z facetami. "Jestem brany za kobietę". Krupa: Inspirational story
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 38 razy 28

  Co on ma z cech kobiecych poza długimi włosami. Rysy twarzy całkiem męskie.

 • selenite

  Oceniono 21 razy 15

  Świetne połączenie Jacka Noseworthy z Jasonem Wilesem w piosence Always zespołu Bon Jovi. Choć rysy twarzy ma rewelacyjne, to obawiam się że to za mało aby być top-modelem, szczególnie biorąc pod uwagę wzrost. Ale jako model typowo sesyjny... Czemu nie. Ma to "coś"...

 • swojezdanie

  Oceniono 4 razy 2

  Raczej meski model wyglada inaczej no chyba, ze gosciu jest gejem i robi za panienke, Masakra jakas. Swiat schodzi na PSY!!!

 • mika17

  Oceniono 3 razy 1

  pytanie nie na temat: czy tylko u mnie nie widac komentarzy pod wiadomoscia o wypadku spowodowanym przez pijana aktorke Joanne L., czy Wy tez tak macie?

 • Gość: gość

  0

  wygląda jak brzydka dziewczyna

 • cerrie

  Oceniono 5 razy -1

  Jak to są męskie rysy twarzy, to ja jestem mężczyzną :-D Oczy (Spojrzenie) i brwi typowo kobiece. Taki nos także mogłaby mieć kobieta. No i ta wychudła twarz plus długie włosy, jeszcze bardziej potęgują efekt skojarzeń z kobietą. Nawet ociupinkę, w pierwszej chwili przyszedł mi na myśl typ urody Hilary Swank.

 • jenny28

  Oceniono 4 razy -4

  spoko jury Pani z pleyboya co tylko golizne pokazuje i prawdopodobnie 2 gejów żENADA I 0 POZIOM!!! DNO

 • marko79

  Oceniono 10 razy -4

  Krupe bym schrupał:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX