Kłopot z napisaniem do programu "Rolnik szuka żony"? Już nie. TVP przedstawiła wzór listu

Ściągawka z Facebooka.

"Od kiedy zobaczyłam Cię w telewizji, nie mogę przestać o Tobie myśleć, i mam nadzieję że wkrótce się spotkamy" - Telewizja Polska opublikowała list kandydatki na żonę rolnika.

Są tu jakieś kandydatki na żonę rolnika? W telewizji wystartowało właśnie show "Rolnik szuka żony", w którym zaprezentowało się 8 bohaterów. Po emisji pilotażowego odcinka każdy czekał na zgłoszenia kobiet chętnych wziąć udział w programie. Najwyraźniej jednak nie każda kandydatka wiedziała, co ma napisać w liście do potencjalnego oblubieńca, dlatego Telewizja Polska na swoim profilu na Facebooku opublikowała "gotowca", czyli wzorcowy list do jednego z bohaterów.

Drogie Panie. Jak już zapewne wiecie, drugim etapem zgłoszenia jest wysłanie listu do Swojego wybranka. Ponieważ często pytacie, co w takim liście powinno się znaleźć, pozwoliliśmy sobie - oczywiście za zgodą autorki - umieścić jeden z takich listów (oczywiście z usuniętymi imionami itp.).

Rolnik szuka żonyScreen z Facebook.com/Rolnik szuka żony

Odręcznie napisany list został opublikowany w postaci skanu. Oto, co w nim czytamy.

Od kiedy zobaczyłam Cię w telewizji, nie mogę przestać o Tobie myśleć, i mam nadzieję że wkrótce się spotkamy. Kilka słów o mnie. Nazywam się ., jestem panną, mam 30 lat i mieszkam w .., przy ulicy . Mam 170 centymetrów wzrostu i ważę no powiedzmy że w sam raz . Z zawodu (i wykształcenia) jestem nauczycielką nauczania początkowego. Moja praca daje mi dużo satysfakcji, bo bardzo lubię pracować z dziećmi. Od kilku lat jestem osobą samotną, chociaż - podobnie jak Ty poszukuję swojej drugiej połowy Cóż więcej? Lubię aktywny tryb życia, spacery, jazdę na rowerze. Jestem też po kilku (umiarkowanie udanych) próbach z jazdą konną. U innych ludzi cenię przede wszystkim umiejętność bycia sobą, szczerość i ciepło połączone z rozsądną dozą życiowej zaradności. W związku najważniejsze jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Nie ukrywam, że bardzo mi się spodobałeś i zainteresowałeś mnie Swoją osobą, i myślę, że również ja mogłabym Cię zainteresować. Pozdrawiam serdecznie i załączam swoje zdjęcie i numer telefonu.

Rolnik szuka żonyScreen z Facebook.com/Rolnik szuka żony

Taki wzór może być dla potencjalnej kandydatki sporym ułatwieniem w napisaniu własnego listu. Gorzej, jeżeli od tej pory wszystkie listy będą wyglądały tak jak powyższy.

Rolnik szuka żonyScreen z Facebook.com/Rolnik szuka żony - Dariusz

alex

Więcej o:
Komentarze (4)
Kłopot z napisaniem do programu "Rolnik szuka żony"? Już nie. TVP przedstawiła wzór listu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cerrie

  Oceniono 15 razy 13

  I znowu nie mogę się oprzeć, aby nie wtrącić swoich trzech groszy ;-) Dobra 50-ciu co by nie wyszło że jestem plotkarą za dychę ha ha :-D Czyżby producenci programu, robią z kobiet na tyle nie kumate głupie blondynki, że ich zdaniem kobieta nie potrafi samodzielnie sklecić kilku sensownych zdań, dotyczących tego co takiemu facetowi do wzięcia chciałaby przekazać? Mnie się wydaje że to właśnie dobrze jeśli taka kobieta, sama by wiedziała co rozsądnego i logicznego, chciałaby takiemu chłopu napisać. W końcu z jakiegoś powodu, ci rolnicy do tej pory nie znaleźli sobie życiowych partnerek tak? A skoro tak to znaczy, że nawet oni mają jakieś tam swoje wymagania co do tego, jaka tak kobieta ma ich znaniem być. No więc jeśli kobieta już na starcie nie wie, jak się takiemu facetowi zaprezentować to skąd niby taki chłop ma wiedzieć, czy ona poradzi sobie na dalszych etapach konkurowania z innymi kandydatkami? Czy taki chłop nie będzie miał podejrzeń, że taka laska chce się dostać do tego programu, aby tylko medialnie zaistnieć, albo co gorsza zrobi wszystko aby zostać jego żoną, bo zobaczy że bycie takim rolnikiem to nie wcale taka wiocha jak to stereotypy mówią, i że nawet to jest nieźle dochodowy biznes? No wydaje mi się po prostu, że taka kobieta powinna już na starcie wykazywać się błyskotliwością i talentem do przekonania do siebie tych rolników. Pokazać że sama potrafi coś dać od siebie, aby taki rolnik miał z niej pożytek w związku, a nie od razu posiłkować się gotowcami podsuwanymi przez producentów programu. Kobieta jak chce, to potrafi na rzęsach stanąć aby osiągnąć swój cel, niekoniecznie słuchając czyichś porad sklonowanych dla każdej innej kobiety. Bo kobieta której na czymś zależy będzie wiedziała, aby nie naśladować innych, bo to może skończyć się pogubieniem się i straceniem jakiejkolwiek szansy na zdobycie upragnionego celu. Tak czy inaczej gdybym była na miejscu takiego rolnika to większą uwagę bym zwracała na te kandydatki które od początku do końca wiedzą czego chcą, a nie nerwowo rozglądają się na konkurentki co one zrobią.

 • kwiatuch87

  Oceniono 11 razy 1

  Rolnicy szukają sprzątaczek ! Zgłaszajcie się głupie babska, no chyba, że to reżyserska ściema, bo nie mogę w to uwierzyć...

 • ilonka244

  Oceniono 2 razy 0

  czego to TV nie wymyśli

 • multitroll

  Oceniono 20 razy -2

  Kiedys było:chłop potęgą jest i basta! Dzisiaj mozna rzec:chłop łamagą jest i basta...W dodatku doszczetnie zyebanym wymoczkiem po wielu probach i experymentach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX