Małgorzata Rozenek w "Project Runway": Mam narzeczonego! A Jacob: Będziesz się żenić?

Perfekcyjna Pani Domu była modelką w finale "Project Runway".

Co dokładnie łączy Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana? Taki temat rozmowy byłby wymarzony dla niejednego dziennikarza, gwiazda jednak jak ognia unika tematów prywatnych. Perfekcyjna Pani Domu uchyliła wreszcie rąbka tajemnicy w "Project Runway".

W pierwszej części finałowego odcinka "Project Runway" zobaczyliśmy przygotowania własnej kolekcji trzech finalistów: Liliany Prymy, Kuby Jacoba Bartnika i Macieja Sieradzky'ego. Producenci przygotowali dla nich niespodziankę - dziesiątą modelką każdego z nich została znana celebrytka. I tak Liliana miała za zadanie uszyć strój na pokaz dla Anny Wendzikowskiej, Maciej Sieradzky dla Agnieszki Szulim, zaś Kuba Jacob Bartnik dla Małgorzaty Rozenek. Perfekcyjna Pani Domu od razu zapowiedziała, że Jacob nie będzie mieć z nią łatwego zadania.

Bardzo ci współczuję, bo bardzo dobrze wiem, co chcę - powiedziała.

Project RunwayX-news

Tymczasem Jacob szybko nawiązał z Rozenek nić porozumienia, a ona sama zdradziła mu więcej niż niejednemu dziennikarzowi. Kiedy Rozenek i Jacob rozprawiali nad projektem dla niej, ta doznała nagle oświecenia.

Biel... suknia ślubna - powiedziała.
Będziesz się żenisz? - oniemiał Jacob i się przejęzyczył.
Nie pierwszy i nie ostatni raz - powiedziała i zmieniła temat. - Masz dziewczynę? - zapytała Jacoba.
Nie, aktualnie nie, ale ty masz chłopaka.
Mam narzeczonego, już o tym rozmawialiśmy! - odpowiedziała Rozenek.

Radek MajdanWBF

Przypomnijmy, że Rozenek wychodziła za mąż dwa razy. Od kilku miesięcy jednym z najgorętszych tematów jest jej związek z Radkiem Majdanem.

Już za tydzień przekonamy się, kto zostanie zwycięzcą pierwszego sezonu "Project Runway". Finaliści walczą o 300 tysięcy zł, mecenat artystyczny marki "Simple" i sesję fotograficzną w "Elle".

Vic

Więcej o:
Komentarze (9)
Małgorzata Rozenek w "Project Runway": Mam narzeczonego! A Jacob: Będziesz się żenić?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • babsko

  Oceniono 44 razy 40

  Nie sadzilam ze ona jest taka infantylna i irytujaca.
  Juz Popielewicz przy iej okazala sie calkiem przyjemna osoba.

 • muminos1975

  Oceniono 40 razy 38

  ten Indianin to przerobiona doda:)

 • forfiter_jr

  Oceniono 24 razy 20

  Hahaha taki z niego playboy jak z prezesa pseudonim "krótki".

 • olo1875

  Oceniono 25 razy 17

  dobrze powiedział! Jaki z Radzia facet...

 • olo1875

  Oceniono 20 razy 10

  dobrze przecież powiedział. Nie porównujmy Radzia do płci męskiej

 • tekla56

  Oceniono 7 razy 7

  Niech jej uszyje białą rękawiczkę.

 • nighty_amy

  Oceniono 9 razy 3

  Całe szczęście że ona trafiła do Kuby a nie do Maćka. Maciek by z nią absolutnie nie wytrzymał :) Nie mam bladego pojęcia kto to Agnieszka Szulim ale wygląda na w miarę rozsądną i spokojną osobę. A pani Rozenek od wejścia stwierdziła że ona wie czego chce i musi być tak jak ona chce.

 • 0

  W programie Runaway Project powiedziała o jednym z uczestników,że "od niego nie chcę,bo on robi dla cyrku"...co za żałosne 36-letnia babsko,której wydaje się ,że jest jakoś gwiazdą i"tap-madl"...z obwisłym podbródkiem i poziomem przekupy handlującej cebulą...ale tak...z Majdanem jej do twarzy..ta sama liga! Umysłowa!

 • 0

  W programie powiedział,że nie chce nic od"niego,bo on robi dla cyrku",zachowywała się w stylu"jaka to ja gwiazda jestem",a wyszła na totalną idiotkę bez klasy....żałosna 36 latka z obwisłym podbródkiem i poziomem intelektualnym przekupy!!!! Ale...dla Majdana w sam raz-ta sama liga!!:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX