;

Problem bezpłodności i próba samobójcza! Ada Fijał: Ten wątek jest ważny dla mnie jako kobiety. Nigdy nie chciałabym...

"Barwy szczęścia", Ada Fiał (Mat. promocyjne)

Dramatyczne sceny w najnowszych odcinkach "Barw szczęścia".

Najnowsze odcinki "Barw szczęścia" wbiją miłośników serialu w fotel. Iga Walawska (Ada Fijał), będzie usiłowała popełnić samobójstwo.

Iga jest w ciężkiej depresji po tym jak odebrano jej synka urodzonego przez surogatkę.

Wątek, który się dzieje się teraz w życiu mojej serialowej postaci jest ważny dla mnie jako aktorki, jak i kobiety. Problem bezpłodności, in vitro, surogatki to temat trudny nie tylko społecznie ale też etycznie. Nie chciałabym stawać przed takimi wyborami, jakie ma serialowa Iga - powiedziała Ada Fijał.

Mat. promocyjne

Już dzisiaj i jutro, 19 i 20 marca, zobaczymy, jak do biura Marty przyjeżdża niedbale ubrana i zrozpaczona Iga. Bohaterka płacze, że nie może żyć bez Miłoszka. Mówi też, że bierze jakieś leki przepisane przez lekarza. Zaniepokojona Marta dzwoni do Piotra. Ten przyjeżdża zły, bo ma pretensje, że kobiety przeszkadzają mu w pracy. A Idze wyrzuca, że to wszystko przez jej fiksację na punkcie posiadania dziecka. Wrzeszczy, że chce mieć spokój, bo wszystko spadło tylko na niego - wizyty u prawnika, użeranie się z oszustami. Każe się jej wziąć w garść i wychodzi trzaskając drzwiami

Bohaterka jest w stanie poradzić sobie z całą sytuacją i spróbuje popełnić samobójstwo. Na szczęście w porę zjawia się Marta, która wzywa pogotowie. Dzięki niej życiu Igi nie zagraża niebezpieczeństwo. Ale czy na pewno? Jesteście ciekawi, w jakim stanie będzie bohaterka i co zrobi jej partner?

Mat. promocyjne

majk

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Skomentuj:
Problem bezpłodności i próba samobójcza! Ada Fijał: Ten wątek jest ważny dla mnie jako kobiety. Nigdy nie chciałabym...
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX