16-letnia rockowa "rakieta" w VoP. Schudła 17 kg, ścięła włosy do pasa i chce udowodnić, że...

Co za power!

Za nami kolejny odcinek muzycznych zmagań w "The Voice of Poland". Tym razem było bardzo rockowo! Największą sensacją wieczoru była 16-letnia Elka Nagel. Zapamiętajcie jej nazwisko, bo przed nią wielka kariera!

Sobotni odcinek "The Voice of Poland" już mieliśmy zaliczyć do nudnych, ale pojawiła się ona. 16-letnia Elka Nagel rozkręciła widownię. Dziewczyna przyszła do programu, ponieważ chciała udowodnić rodzicom, że jest coś warta.

Na co dzień drę mordę, nie jestem normalna i nie chcę być normalna. Parę lat temu śpiewałam słowiczym głosikiem psalmy. Podrosłam i poznałam chłopaka. On pokochał mnie taką, jaką jestem. Uwierzyłam w siebie, schudłam 17 kg. Nie było łatwo, ale się udało. Rodzice próbują mnie nawrócić na pogodniejszą stronę i nie pozwalają mi wyrazić siebie tak do końca. Rodzice myślą, że jestem kompletnym półgłówkiem, bo marzy mi się kariera. Rodzice, patrzcie! - zapowiedziała sama swój występ.

Jej "skrzeczący" wokal przypadł do gustu trenerom, choć wszyscy zgodnie twierdzili, że nie powinna go nadużywać. Ela również trafiła do drużyny Marka. Co ciekawe, dziewczynę rozpoznali Tomson i Baron. Okazało się, że Elka jako 14-latka wzięła udział w "Bitwie na głosy". Śpiewała właśnie w drużynie Afromental. Dziewczyna miała wtedy długie blond włosy. Poznajecie?

Elka NagelKapif

Elka NagelKapif

Na jej Facebooku znaleźliśmy za to fotkę sprzed jej ekstremalnej metamorfozy. Naprawdę ciężko uwierzyć, że to ona.

Elka NagelFacebook.com

Elka NagelFacebook.com

aga

Więcej o:
Komentarze (4)
16-letnia rockowa "rakieta" w VoP. Schudła 17 kg, ścięła włosy do pasa i chce udowodnić, że...
Zaloguj się
 • ninurta

  Oceniono 106 razy 58

  oh, ah, paczcie na mnie, jaka jestem zbuntowana, jaka jestem zdolna, jaka jestem sexy. wywalę jęzor i zostanę polską milej sirus

 • forfiter_jr

  Oceniono 20 razy 12

  "...ścięła włosy do pasa..."
  OMG następna, co dokonała cudu ;D

 • psizad

  Oceniono 31 razy 9

  Dobrze wygląda! Wyrobiła się, a Wy się czepiacie, jełopy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX