Zagrała u boku Maćka Musiała, teraz wystąpiła w "The Voice of Poland". Steczkowska tak bardzo chciała ją mieć u siebie, że...

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji "The Voice of Poland".

Katarzyna Sawczuk zachwyciła jurorów w pierwszym odcinku programu "The Voice of Poland". Steczkowska chciała mieć ją w swojej drużynie tak bardzo, że straszyła 17-latkę... Markiem Piekarczykiem.

Pierwszy odcinek kolejnej edycji "The Voice of Poland" już za nami. Jedną z uczestniczek, która zachwyciła jurorów była 17-letnia Katarzyna Sawczuk, znana z małego ekranu. Widzieliśmy ją m.in. w "Na dobre i na złe" czy serialu "Hotel 52", gdzie wcielała się w dziewczynę Maćka Musiała. Sawczuk zachwyciła jurorów utworem "Titanium", odwrócili się wszyscy, ale to Justyna Steczkowska najbardziej chciała, aby dziewczyna trafiła do jej drużyny.

Wyglądasz jak taki słodki elf. Światowy głos masz. Pamiętaj, że to ja odwróciłam się pierwsza co oznacza, że to ja poznałam się na twoim talencie. Marek odwrócił się jako ostatni, wiec nie bierz go po uwagę - przekonywała wokalistka.

Katarzyna SawczukScreen z You Tube.com

Kiedy Marek Piekarczyk chciał coś dodać, Steczkowska od razu mu przerwała i zaczęła zniechęcać do niego uczestniczkę.

Nie patrz na niego, bo on cie zahipnotyzuje, to jest stary wilk. Pamiętaj, pożre cię!
Czegoś mi brakowało, ale jak się odwróciłem miałem gęsią skórkę. Emanujesz czymś i to mi się bardzo podoba - próbował Piekarczyk.
Właśnie dlatego nie możesz iść do Marka - dodała Sadowska.

Justyna Steczkowska tak bardzo chciała ją mieć u siebie, że zaczęła ją straszyć... wilkiem.

Pamiętaj, że masz tylko 17 lat, a Marek jest starym wilkiem. U mnie będziesz się czuła bezpiecznie - nie dawała za wygraną Steczkowska.

Sawczuk po wielu namowach Justyny Steczkowskiej, w końcu oznajmiła, że wybiera jej drużynę. Puenta wokalistki była bezcenna.

Jak ja bym miała 17 lat, to też bym bała się Marka!

Cały występ możecie zobaczyć tutaj. Cieszycie się, że Steczkowska wróciła do programu?

Justyna SteczkowskaScreen z You Tube.com

Marek PiekarczykScreen z You Tube.com

majk

Więcej o:
Komentarze (2)
Zagrała u boku Maćka Musiała, teraz wystąpiła w "The Voice of Poland". Steczkowska tak bardzo chciała ją mieć u siebie, że...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • pan.malowany

    Oceniono 17 razy 15

    "Zagrala u boku Macka Musiala..." a to rzeczywiscie otarla sie o gwiazde...rece i nogi opadaja

  • janinak

    Oceniono 12 razy 6

    fajnie śpiewa, młoda, śliczna, czegóż chcieć więcej :) chociaż wczoraj było tam kilka równie ładnych i uzdolnionych dziewczyn, szkoda że o nich nie piszecie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX