Mateusz Gessler wycofał się z "Hell's Kitchen"!

Żałujecie?

Nie zobaczymy jednak kolejnego Gesslera w telewizji. Mateusz Gessler zrezygnował z "Hell's Kitchen".

To, że syn Adama Gesslera będzie gospodarzem polskiej edycji popularnego programu "Hell's Kitchen" ogłoszono zaledwie kilka dni temu (Zobacz: To już pewne! Syn Adama Gesslera poprowadzi polską wersję "Hell's Kitchen"). Już mówiło się o pojedynku na oglądalność między Mateuszem a jego ciotką, Magdą Gessler i jej "Kuchennymi rewolucjami". Główny zainteresowany wycofał się jednak z programu.

Mateusz Gessler wycofał się z prowadzenia pierwszej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia" z powodów osobistych. O tym, kto poprowadzi program poinformujemy w oficjalnym komunikacie - mówi Wirtualnemedia.pl Jan Kępiński, szef firmy Jake-Vision, która zajmuje się produkcją reality-show.

Mateusz GesslerPolsat

łody restaurator zadebiutował też w jednym z odcinków polsatowskiego "Top Chefa". Dał się poznać jako bardzo wymagający i surowy szef. Nie stosował wobec uczestników kulinarnego show żadnej taryfy ulgowej. Nie szczędził złośliwości i nie przebierał w słowach.
Zobacz, jak to ku***wa wygląda, chcesz to wydać? To nie będzie miało ani smaku, ani wyglądu. Jesteście bandą jełopów! Mam psa. Nawet psu bym tego nie dał! - krzyczał.
Innym razem denerwował się:
Wasza robota jest do d*py. Chcesz, żebym zamknął lokal? Macie 2 minuty - komenderował Gessler, obficie przeklinając.
Jego cięty język i odważne zachowanie przypadły do gustu szefom stacji.
Od początku był murowanym kandydatem do roli polskiego Gordona Ramseya. Wszyscy byli nim zachwyceni. Co prawda w produkcji przewinęło się jeszcze nazwisko Amaro, ale nie miał z Mateuszem Gesslerem najmniejszych szans - mówi nasze źródło w produkcji nowego show.

Młody restaurator (prowadzi restaurację "Warszawa Wschodnia") zadebiutował w jednym z odcinków polsatowskiego "Top Chefa". Dał się poznać jako bardzo wymagający i surowy szef. Zdecydowanie ma zadatki na polskiego Gordona Ramsaya, któremu "Hell's Kitchen" przyniósł wielką popularność na całym świecie.

Zobacz, jak to ku***wa wygląda, chcesz to wydać? To nie będzie miało ani smaku, ani wyglądu. Jesteście bandą jełopów! Mam psa. Nawet psu bym tego nie dał! - krzyczał Gessler w "Top Chefie".

Innym razem denerwował się:

Wasza robota jest do d*py. Chcesz, żebym zamknął lokal? Macie 2 minuty - komenderował Gessler, obficie przeklinając.

Jego cięty język i odważne zachowanie przypadły do gustu szefom stacji.

Od początku był murowanym kandydatem do roli polskiego Gordona Ramsaya. Wszyscy byli nim zachwyceni. Co prawda w produkcji przewinęło się jeszcze nazwisko Amaro, ale nie miał z Mateuszem Gesslerem najmniejszych szans - mówi nasze źródło w produkcji nowego show.

Kogo widzicie w roli Gordona Ramsaya zamiast Mateusza Gesslera?

Abc

Więcej o:
Komentarze (8)
Mateusz Gessler wycofał się z "Hell's Kitchen"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gonzo88

  Oceniono 93 razy 83

  chamstwo promujecie w ten sposob, jelopy.

 • babsko

  Oceniono 76 razy 64

  I bardzo dobrze. Ramsay jest ostry, miesem potrafi rzucic, ale gdzies w glebi go lubimy bo wyczuwamy ze on tych uczestnikow tez lubi i probuje ich czegos nauczyc.
  Tego pana po wystepie w Top Chefie nie chce ogladac na oczy.Jest wysoce antypatyczny.

 • fanizymiko

  Oceniono 63 razy 51

  "Dał się poznać jako bardzo wymagający i surowy szef. "

  Nie mylcie chamstwa i prostactwa z surowością i wymaganiami...

 • lepnamuchy

  Oceniono 42 razy 32

  Jak widać chamstwo to u tych ludzi cecha rodzinna. Taki drugi, obok złodziejstwa, znak rozpoznawczy :)

 • mirmil

  Oceniono 7 razy 3

  to dopiero kuchenna rewolucja ;|

 • kolakola

  Oceniono 12 razy -4

  Jakie chamstwo? Idź do jego restauracji Warszawa Wschodnia, to zobaczysz prawdziwą klasę. To, co ekipy z MasterChefa pokazywały to była masakra. Szczególnie, jak wiesz, jaka jakość jest na co dzień w restauracji p. Gesslera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX