Wojewódzki daje Węgrowskiej lekcję, atmosfery nie uratowali nawet Łowcy.B?

Jak wyglądał najnowszy odcinek?

Niektórych działań Kuby pewnie nigdy nie będzie dane nam zrozumieć, jednak gości do swojego programu dobiera zawsze według mistrzowskiego klucza. Tym razem na jego kanapach spotkali się członkowie kabaretu Łowcy.B, który marzą z pewnością, aby każde ich pojawienie się wywoływało salwy śmiechu oraz Iwona Węgrowska, która może być dla nich w tej dziedzinie niedoścignionym wzorem. Ona z kolei zapewne zazdrości im ogromnej popularności, zdobytej jedynie na scenie, a nie w tabloidach.

O nas nie pisze się w gazetach - to jest super.  A nas się zna - zauważył słusznie jeden z ekipy Łowców.B

Kuba Wojewódzki, Iwona Węgrowska, Łowcy.BX-news

Na drugim biegunie znajduje się natomiast Iwona Węgrowska, która rozgłos buduje przede wszystkim na salonach i w brukowcach. Jak starała się przekonać widzów, wszystko to dzieje się niejako poza jej kontrolą.

Jesteś najbardziej atakowaną celebrytką w Polsce - zauważył Kuba - Może masz syndrom ofiary?
Tak, mam chyba syndrom ofiary - potwierdziła zadumana.

Kuba Wojewódzki, Iwona Węgrowska, Łowcy.BX-news

O dziwo nie oburzyło jej to, że nazwał ją jedynie celebrytką, a nie piosenkarką czy artystką.

Co nie zrobię, to jest źle - kontynuowała rozżalona Węgrowska - zawsze coś się nie podoba. A ja przecież staram się być naturalna...

Iwona niestety nie dokończyła, bo jej natchniona wypowiedź została przerwana przez niekontrolowany wybuch śmiechu: prowadzącego, Łowców.B i widowni.

W zachowaniu! - wypaliła zirytowana Węgrowska, po czym ciągnęła z rozgoryczeniem dalej - Ja się nie prosiłam o te Plotki, Pudelki, nie wiem czemu mnie atakują!
Nie wiesz czemu? - zapytał z niedowierzaniem Kuba.
No nie wiem czemu!

Kuba Wojewódzki, Iwona Węgrowska, Łowcy.BX-news

Węgrowska powiedziała to z tak rozbrajającą szczerością, że chyba faktycznie, ona NIE WIE, na czym polegają jej błędy w tworzeniu swojego wizerunku. Jednocześnie po tym wyznaniu Wojewódzki przeszedł do ofensywy. Wiedział już dobrze, że ma do czynienia ze słabszym przeciwnikiem. Nie był więc taki potulny jak przy Rahimie i Fokusie.

Ja się pytam po co to? Po co? - grzmiał Kuba.

Mentorski ton wzmocnił dodatkowo pokazem zdjęć Iwony z początków jej kariery, czyli zanim Iwona zaczęła eksperymentować z medycyną estetyczną. Niestety, wyświetlił też zdjęcia toples piosenkarki, która była tym wyraźnie zażenowana i zawstydzona.

Kuba, jak możesz takie zdjęcia pokazywać, teraz, w takim miejscu no... No weź - mówiła zduszonym głosem.

KubaX-news

Zrobiło się trochę dziwnie. Zniknęła gdzieś koleżeńska atmosfera, swobodny nastrój. Pojawiła się za to kłopotliwa cisza i wyraźnie wyczuwalna niezręczność, która udzieliła się także i nam. Za pointę niech posłużą więc słowa jednego z członków Łowcow.B:

Granica naszych żartów jest w busie. A ty po co chcesz ją teraz przesunąć? Chcesz żeby nie było granic? Żadnych? Przecież takim żartem krzywdę można zrobić komuś.

zuz

Więcej o:
Komentarze (49)
Wojewódzki daje Węgrowskiej lekcję, atmosfery nie uratowali nawet Łowcy.B?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • carlitos

  Oceniono 61 razy 59

  Trochę szkoda mi było Węgrowskiej. Nie dość że durna sama siebie oszpeciła to jeszcze Wojewódzki przejechał się po niej walcem. A patrząc na te stare rozbierane fotki, to naprawdę ładna dziewczyna z niej była.

 • lech2011

  Oceniono 59 razy 51

  On jest niesamowity. Po takim olbrzymim chamstwie funkcjonuje sobie jakby nigdy nic dalej i ma się dobrze. Pokazuje się to tu, to tam, pisze w Polityce w dalszym ciągu. A ten drugi pajac umoczył. On nie.

 • pan.malowany

  Oceniono 56 razy 44

  Typowa reakcja impotenta: kiedy przestaje mu stawac zaczyna fabulowac o dupach, cyckach...Wojewodzki to typowy impotent.

 • pozytyfka

  Oceniono 54 razy 44

  Ja tylko jednego nie rozumiem, dlaczego kobiety w celu odmlodzenia sie powiekszaja sobie usta i uwydatniaja kosci policzkowe. Przyjzyjcie sie mlodym dziewczynkom, ich buzie sa okragle a usta czesto male, wiec te zabiegi, ktorym sie panie poddaja, daja efekt zupelnie odwrotny, postarzaja! Nie wspomne juz o wielkich sztucznych piersiach, ktore, pogrubiajac sylwetke, rowniez postarzaja. Nie wiem, kto wymyslil akurat te trendy w chirurgii estetycznej, chyba jakis wrog kobiet.

 • chrabia

  Oceniono 46 razy 38

  powiatowy to cham i chyba troszke idiota, a pani iwona niech sie zastanowi teraz nad swoim zyciem i wyborami ktorych dokonuje. jesli chodzi o zdjecia to nie ma sie czego wstydzic, swoja droga.

 • nuuuda

  Oceniono 39 razy 35

  Czy ktoś mnie może oświecić kim jest Iwona Węgrowska? Bo ja ją znam tylko z Plotka... Ona śpiewa? tańczy? czy jeszcze co innego? Pytam powaznie...

 • sisi123....

  Oceniono 36 razy 34

  a mi jej szkoda. Ma zafałszowany swój obraz i to co każdy, podkreślam każdy widzi i jej mówi, ze się oszpeca ona uważa za krok w dobrą stronę. To smutne. Pani Iwono. STOP. dla pani własnego dobra. Chyba większosc nie może się mylić

 • malpa77

  Oceniono 49 razy 33

  przecież ona pozowała do tych zdjęć, i miała świadomość że ludzie to będą oglądać. przesadziłby gdyby to była fotka z ukrycia zrobiona. poza tym ona na co dzień eksponuje wszystko co się da, więc chyba o to jej chodzi. po co robić takie zdjęcia jeśli nie chce żeby je ktoś widział? jak pozowała to znaczy że nie ma problemu z nagością.

 • chwilka

  Oceniono 41 razy 31

  Wojewódzki wymacał wszystkie jej słabe punkty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX