SZAŁ na scenie, Liszowska ZAPŁAKANA! Emocje w "Got to dance"

Występ białostockiej grupy Szał doprowadził jurorkę do łez.

Pojawienie się na scenie białostockiej grupy Szał nie zapowiadało wielkich emocji. Członkowie zespołu wyszli jednak zza kulis z dość nietypowymi rekwizytami - pudełkami, kartonami i tajemniczą czerwoną walizką.

fot. Polsat

Wszystko zmieniło się, gdy członkowie Szału wzięli się do dzieła. Wykonująca taneczno-teatralny układ do piosenki "Smells like teen spirit" Nirvany grupa niemal roznosiła scenę swoją energią. Kartony i walizka szybowały w różne strony, a członkowie zespołu poruszali się z niezwykłą werwą. Widać było, że taki nastrój udziela się jurorom, którzy ledwo mogli wysiedzieć na swoich miejscach.

fot. Polsat

Pozorny chaos towarzyszący występowi był jednak perfekcyjnie zaplanowany. W odpowiednich momentach tancerze zastygali w określonych pozycjach i skupiali się w zwartej grupie, puentując zmiany tempa grunge'owego utworu. Mocnym akcentem na zakończenie występu było otwarcie wspomnianej walizki, wokół której toczyła się "akcja" na scenie.

fot. Polsat

Za kulisami pokaz Szału również wywołał niesłychane emocje. Choreografka zespołu, Bernadetta Ziółek, nie wytrzymała napięcia, gdy zobaczyła werdykt jurorów - 4 razy "tak."

- Dzięki nim mam ochotę do życia. Jakiś czas temu zachorowałam na nowotwór, ciągle walczę z chorobą. Są chwile, gdy wydaje mi się, że to wszystko nie ma sensu. Ale właśnie dzięki takim momentom, dzięki tym ludziom tam na scenie wiem, że jest o co walczyć! - powiedziała bardzo wzruszona kobieta.

fot. Polsat

Jurorzy, którzy wypowiedź choreografki zobaczyli na monitorach w głównym studio, zgotowali jej owację na stojąco. Alan Andersz zerwał się zza stołu sędziowskiego i pobiegł za kulisy. Za nim pospieszyła Joanna Liszowska, która rozpłakała się, słysząc emocjonalne wyznanie szefowej drużyny z Białegostoku.

fot. Polsat

Andersz ciągle bił brawo i składał gratulacje całemu zespołowi. Liszowska, sama ze łzami w oczach, wzięła w objęcia zapłakaną kobietę. Po chwili, by dać upust natłokowi emocji, zaczęła krzyczeć i śmiać się wraz z tancerkami i choreografką.

fot. Polsat

W programach typu "Got to dance" naprawdę rzadko można zobaczyć sceny takie, jak powyższa. Na producentów często spada krytyka za to, że wszystkie emocjonujące momenty, a zwłaszcza wzruszenia jurorów, są wyreżyserowane i wymyślone wcześniej przez scenarzystów. Patrząc na wczorajszy odcinek tanecznego show raczej trudno w to uwierzyć tak do końca.

tommy

Zobacz także:

Co dalej z programem "Tylko taniec"? Odcinki na żywo coraz bliżej, a udział Andersza niepewny

Jurorzy "Tylko Taniec" ZNOWU się kłócą! O co poszło tym razem?

Andersz ROZPŁAKAŁ SIĘ w "Got to dance"!

Więcej o:
Komentarze (7)
SZAŁ na scenie, Liszowska ZAPŁAKANA! Emocje w "Got to dance"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aldonathebest

  Oceniono 12 razy 2

  Nie mam Polsatu, wiec nie oglądałam, ale bardzo się wzruszyłam czytając taki ważny nius....
  Zwłaszcza wzruszyło mnie to, że Alan Andersz cały czas stał...a przecież mógł siedzieć, prawda?? Idę, qrfa po chusteczki, bom cała zasmarkana!

 • gguciaa

  Oceniono 1 raz 1

  Szał super tańczyli.

 • kkmm

  Oceniono 11 razy 1

  swietny program jury kapitalne na szczescie mam polsat ogladam bo glupio nie ogladac a krytykowac jak niektorzy ale cóż......alan zdrowiej i wracaj do programu tworzycie razem fajny skład ty i michał the best;) duzo sił Ci zycze ;)

 • astalavista

  Oceniono 6 razy 0

  ile tak naprawdę są warte łzy jurorek? zauważyliście że w każdym programie z jurorami znajdzie się ktoś kto będzie ryczał bez powodu?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy -1

  Ściga się solorzowa stacja z tefałenem.

 • koja

  Oceniono 11 razy -1

  Czego oni nie zrobią żeby wysyłać te smsy.? Czy oni myślą ,że ludzie to idioci? Może myślą , że wszyscy ludzie wierzą w te łzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX