Młoda dziewczyna do Wojewódzkiego w intymnej sytuacji: Co tak długo

Odważne wyznania Wojewódzkiego.

Wczorajszy program Wojewódzkiego zapamiętamy na długo. To było show gospodarza! Kuba przykuł uwagę wszystkich.

Ze Skawińskim, który po 10 latach ponownie zasiadł na jego kanapie, chciał pogadać oczywiście o seksie. A właściwie o trudnościach, jakie pojawiają się w - nazwijmy to - dojrzałym wieku. W pewnym momencie wypalił:

Powiem wam coś szczerze. Będziecie pierwszymi ludźmi, którym to powiem. Wiesz co niedawno usłyszałem? Od dużo młodszej dziewczyny! Nikt z was tego nie usłyszał. W sytuacji intymnej od dużo młodszej od siebie dziewczyny: Co tak długo? NIE, co taki długi!

Czyżby do Wojewódzkiego powoli docierało to, że nie ma już 20 lat:)? Trzeba jednak przyznać, że showman nie wygląda na swój wiek. Jego styl bycia też raczej odbiega od prezentowanego przez rówieśników Wojewódzkiego.

Oldżi

Zobacz także:

Wojewódzki do Mellera: Dzięki Tobie jest nas coraz mniej starych bezdzietnych dziadów z przeszłością

Wojewódzki ZNOWU broni Grycan: Bieda to stan umysłu

Rutkowski u Wojewódzkiego: Dostałem propozycję roli w SERIALU!

Więcej o:
Komentarze (9)
Młoda dziewczyna do Wojewódzkiego w intymnej sytuacji: Co tak długo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sensacja

  Oceniono 59 razy 43

  Ostatnio te młode dziewczyny występują tylko w opowieściach Kuby, w realu nikt ich nie widział. Szkoda, że Mucha nie ośmiela się głośno powiedzieć prawdy o Wojewódzkim. Kiedyś wspomniała, że była w związku przykrywką dla geja, ciekawe czy to dotyczyło Wojewódzkiego.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 30 razy 24

  "Wczorajszy program Wojewódzkiego zapamiętamy na długo." - mam nadzieje, że biedna Oldżi zapamięta ten program dłużej, niz lekcje języka polskiego, na które przestała chodzić po ukończeniu podstawówki.

 • pan.malowany

  Oceniono 48 razy 18

  Do "szolmena" Wojewodzkiego nadal nie dociera, ze jest zalosna kukielka medialna stworzona dla zabawy gawiedzi cwiercinteligentnej.

 • adela111

  Oceniono 33 razy 13

  muszę przyznać,że nie oglądam Kuby,ale wczoraj się złamałam ze względu na młodego aktora z rodzinki pl. i co Kuba się strasznie posunął w swojej głupocie,niczego się nie uczy,a cofa się schodzi, a właściwie zeszedł na psy,zachowywał się jak by był na przepustce z psychiatryka,głupi,chamski,prostacki i nikt mi nie wmówi,że toto wie co to inteligencja,jeżeli zachowuje się tak dla pieniędzy to mu współczuję,ale myślący człowiek nie schodzi po niżej pewnego poziomu,on jest na dnie i się już nie dźwignie,a to naśladowania kopulacji psa to syf i szambo.Miszczakowi proponuję aby zajął się wymianą kadry,bo rzygać się chce oglądając takie coś jak Wojewódzki

 • iwonnth

  Oceniono 1 raz 1

  rzeczywiście nie mają o czym gadać
  program robi się denny
  i w każdym jest tylko jeden temat seks

 • godeliva

  0

  Doda pokazuje ciagle gola d..e, on swieci nam po oczach inna golizna!. Juz sama nie wiem , czy jest w czym wybierac?

 • czarunia

  Oceniono 6 razy -2

  oblesny, zniewiescialy i glupi Zyd

 • r49

  Oceniono 19 razy -5

  Ty rzeczywiście jesteś takim stetryczałym zgredem, czy tylko rżniesz głupa?. Nie spinaj się tak mocno, bo ci jeszcze jakiś moczowód pęknie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX