Ubrańska chce poprowadzić kolejny "TzG"

Wyraża szczere chęci.

Aktorka, piosenkarka, celebrytka i najgrzeczniejsza żona w Polsce, Natasza Urbańska po pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" publicznie się biczowała, rozpływając się nad tym jak to jej nie wyszło. Uwaga! Może trudno w to uwierzyć, ale Urbańska w końcu przestała to robić! I wyraża chęć poprowadzenia kolejnej edycji. W wywiadzie dla magazynu "Flesz" powiedziała:

Wiem, że moje początki w programie były trudne, ale teraz już jest lepiej. Pomogła mi bardzo ekipa show. Zresztą mnie zawsze niepowodzenia mobilizują do jeszcze większej pracy. (...) Prowadzenie programu to dla mnie coś zupełnie nowego, ale bardzo mi się podoba.

Na pytanie czy chce poprowadzić kolejną edycję show, Urbańska odpowiada:

Pewnie, że tak!

Dobrze, że Urbańska w końcu uwierzyła siebie. Tylko Januszowi Józefowiczowi w show się nie podoba. Niedawno w rozmowie z Plotek.pl Józefowicz na pytanie: "Jakie są pana wrażenia z pracy na planie? Czy jest pan zadowolony", odpowiedział:

J.J.: Niekoniecznie. To nie jest to, w czym ja się realizuję. Dla mnie najlepsze jest to, co robię na co dzień.

Wystąpi pan w kolejnych edycjach?

J.J.: Nie sądzę. To nie dla mnie.

P: A pańska żona?

J.J.: Chyba też nie. Ale w jej zawodzie nigdy nic nie wiadomo.

Właśnie. Nigdy nic nie wiadomo.

Rudy

 

Zobacz także:

Tak mieszkają Józefowicz i Urbańska

Co wiesz o Nataszy Urbańskiej?

Najpiękniejsze biusty polskiego show-biznesu cz.4

Więcej o:
Komentarze (23)
Ubrańska chce poprowadzić kolejny "TzG"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • leila

  Oceniono 6 razy 4

  Jak jej w La i Indiach niechieli to co ma robić ?

 • dzaga482

  Oceniono 9 razy 3

  ja tego nie ogladam bo w tym samym czasie sa ciekawsze programy ale specjalnie raz ogladnelam aby zobaczyc dlaczego wszyscy tak po niej jada i naprawde ta jej sztucznosc ,taka przesadzona slodycz i sztuczna radosc sa nie do zniesienia.Nie powinna sie tak osmieszac i sama odejsc.Chociaz nic do niej nie mam i nawet ja lubialam do tego momentu.

 • zebrzec

  Oceniono 2 razy 2

  Ten cały kiczowaty fordanser z owszem nienagannej urody lalunią, adieu! Natasza choc urokliwa rozlozyla bitwe warszawską spiewajac w stylu edzi gorniak piosenki kabaretowe lat przedwojennych..:(

 • taylorlautner

  Oceniono 4 razy 2

  TYLKO NIE TOOOOOOOO!!!!!!! Skrzynecka była o niebo lepsza od tej nataszy! Ona mówić nie umie, teraz tańce z gwiazdami to dno! On i ten mąż są katastrofą programu, dlatego teraz tego nie chce mi się oglądać, szczerze, megi, polacy są po prostu szczerzy, a oglądać takie dno to nikt nie chce xd,

 • remek

  Oceniono 6 razy 2

  Mam nadzieję, że ten program wcześniej zejdzie z anteny i na to miejsce pokażą coś , w co jeszcze nie wciśnie się najgorsza szumowina.

 • zgredo

  Oceniono 1 raz 1

  Wojewódzki też nie jest fanem tej pary.
  http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,6804980,Wojewodzki_wysmiewa_Jozefowicza_i_Urbanska_.html

 • zgredo

  Oceniono 1 raz 1

  miała być wielka kariera Urbańskiej w USA, ale amerykanie nie docenili talentu i urody Nataschki, wróciła po cichutku, bez wielkiej celebry jaka towarzyszyła jej przy wyjeździe za wielką wodę.
  Takich gwiazdeczek jak ta pani jest na pęczki, czego dowodzą programy telewizyjne wyłaniające nowe talenty. Pani Skrzyneckiej nie dało się już oglądać w telewizorni, ale głupawy uśmiech i zachowanie jej następczyni powala z nóg. Józefowicz to zarozumiały arogant i narcyz, też nie rozumię dlaczego mamy go
  oglądać i słuchać, jego wielkie talenty znam tylko z opowieści .
  Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
  http://pomponik.pl/news/dlaczego-naprawde-jozefowicz-porzucil-zone-i-dzieci,1087601

 • kol.3

  Oceniono 3 razy 1

  Nudne są te ataki na Urbańską , ekscytowanie się jej związkiem małżeńskim z Józefowiczem i i zmyślanie jak to ona zalewa się łzami na zapleczu. Dziewczyna jest bardzo ładna co pewnie budzi złe emocje, a jeśli chodzi o prowadzeniem programów utrzymuje się na poziomie typowym dla wszelkich telewizji.
  Natomiast Józefowicz powinien się podciągnąć, jak się chciało mieć młodą żonę, to trzeba zadbać o własny wygląd.

 • remek

  Oceniono 3 razy 1

  Szkoda, że widzom się nie podoba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX