Chylińska do 15-latka: Mój chłopak mi tylko dzieci robi

Odważne wyznanie Agnieszki Chylińskiej.

W ostatnim odcinku "Mam Talent" działo się, a działo. Największe poruszenie wywołał tancerz Seweryn Siębrzuch. I to dosłowne. Jego umiejętności skłoniły jurorów do wejścia na scenę i spróbowania swoich sił w popingu. Zatańczyli także Szymon Hołownia i Marcin Prokop.

Talentu tanecznego pozazdrościła Sewerynowi Agnieszka Chylińska. Podzieliła się nawet przemyśleniami związanymi z jej pożyciem seksualnym:

Sewerynie, bardzo mi się podobało. Chciałbym, żeby mój chłopak wziął u ciebie korepetycje z tańca, bo jest tak sztywny, że ciągle mi dzieci robi, zamiast tańczyć ze mną. Bardzo dobre to było.

Mocne. Ale skoro Chylińskiej robi dzieci i póki, co wychodzi mu to całkiem nieźle, to sztywniakiem być nie może.

Mrock

Zobacz także:

Kozyra vs. Chylińska - kto tańczy lepiej?

Kozyra tańczy taniec brzucha

Tajemnice Roberta Kozyry - następcy Wojewódzkiego

Więcej o:
Komentarze (11)
Chylińska do 15-latka: Mój chłopak mi tylko dzieci robi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 4

  Chylińska: "bo jest tak sztywny, że ciągle mi dzieci robi", Mrock: "Ale skoro Chylińskiej robi dzieci (...)sztywniakiem być nie może" - ktoś tu czegoś nie załapał :)

 • bratek2

  Oceniono 7 razy 3

  mrocku biedaczyno ! nic nie kumasz. zeby robic dzieci trzeba byc "sztywniakiem", bo inaczej nic z tego. agnieszka niby to zalac sie na meza, niechcacy go pochwalila, a jak sie kolo niego dobrze zakreci, to i szybko z nim zatanczy.

 • dak

  Oceniono 4 razy 2

  Mrock, nie dość że piszesz o starych zdarzeniach, to jeszcze wykazujesz się gigantycznym brakiem zrozumienia żartu! Nie pisz!!!

 • katarina7171

  Oceniono 4 razy 0

  czepiacie sie bardzo fajnie wychodzi jako prowadzaca jest super

 • girl123

  0

  aha;D lubię kolesi ktorzy tańczą;**

 • remek

  Oceniono 5 razy -1

  Owszem, działo się działo, ale gdyby piszący ten wypocin niby- redaktor oglądał program, to nie napisałby, że występ tancerza był największym wydarzeniem. Odcinek był super, a plot przespał kilka fajnych akcji pisząc o dodzie, od której robi się niedobrze. o Kasi Tusk, pospolitej panience, której jedynym osiągnięciem jest bycie córką premiera. A właśnie w MT byli ludzie, o których warto było napisać- o trzynastoletniej wokalistce, która głosem i osobowością rozkłada na łopatki niewydarzone gwiazdy typu Urbańska. Był też niesamowity wokalista, któremu uczestnicy TVoP mogą jedynie pozazdrościć. No i oczywiście była Agnieszka, która jest tak odlotowa, że nie zauważa się braku Wojewódzkiego.

 • demetria0606

  Oceniono 4 razy -2

  I po co tak męża oczernia ? xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX