Wojewódzki pokazuje, na kogo nie głosować

Żart showmana.

W poniedziałkowym "Wprost" Kuba Wojewódzki mocno zaznaczył, że "Boi się PiS". To apel przedwyborczy gwiazdy, aby nie głosować na partię Jarosława Kaczyńskiego. We wtorkowym programie "Kuba Wojewódzki Show" znów pozwolił sobie na chwilę prywaty. Tym razem żartobliwie.

Obok Kuby Wojewódzkiego stała kartonowa postać Jarosława Kaczyńskiego. Showman wytłumaczył, o co mu chodzi:

Tego typu programy nie służą temu, żeby mówić na kogo macie głosować. My możemy wam tylko powiedzieć na kogo nie głosować

Potem rozłożył kartonową postać Kaczyńskiego na kilka części i naszym oczom ukazała się "armia" podobizn polityka. Wojewódzki znów przemówił:

Nie wiadomo w jaki wtorek spotkamy się po wyborach, nie wiadomo, czy w ogóle się spotkamy.

Wojewódzki naprawdę boi się Kaczyńskiego. Czy jego apele pomogą i ludzi zagłosują na inne partie? Pytanie, czy showman jest tak dużym autorytetem?

PoliKOT

Zobacz także:

Gwiazdy i ich wykształcenie, cz. 4

Ale oni się ciekawie ubrali do kina!

Wojewódzki atakuje Kaczyńskiego! Mocne

Więcej o:
Komentarze (60)
Wojewódzki pokazuje, na kogo nie głosować
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 19 razy 7

  Nie wierzę,że myślący , zdrowy na UMYŚLE człowiek - zagłosuje na Jarkowy pisssssssssssssss ?????????!!

 • jocelyne13

  Oceniono 19 razy 5

  Ja tam popieram Kubę...

 • jajodzajofajo

  Oceniono 16 razy 4

  Jakoś rok temu Wojewódzki był uznany za autorytet młodzieży, więc myślę, że jednak ma wpływ na tych młodych ludzi. I dobrze, że się angażuje.

 • 23adam55

  Oceniono 7 razy 3

  @ ciociobella1
  Dzieki za zainteresowanie moja osoba .Ale znajdz sobie kogos innego.Obrazanie jest specjalnosca wielu na forach internetu ja staram sie tego unikac ale jak tak piszesz Ty masz zawsze racje.To aby przypadkiem Ciebie nie obrazic jest to ostatni post do Ciebie mysle ,ze masz pelna satysfakcje.

 • nkwd

  Oceniono 11 razy 3

  @ulla
  masz wolne?
  na zmywaku już nie ma co robić?
  Więc niedługo można spodziewać się Twojego powrotu do kraju-z podkulonym ogonkiem???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  Przestań pyszczyć ,bo Cię jeszcze do Polski nie wpuszczą- z Twoją przeszłością i Twoich rodziców!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 23adam55

  Oceniono 11 razy 3

  @ majeczka
  Zgoda jak Ci wiadomo jest o 30% wiecej podsluchow,Sikorski byc moze nocami ,bo w dzien nie ma czasu czyta portale i co sie dzieje ?. Za czasow premierowania p. Kaczynskiego nie bylo o 30% wicej podsluchow, Kaczynski nie czytal co ludzie pisza na portalach a ciagle byly afery.

 • 23adam55

  Oceniono 8 razy 2

  @ ulla
  Ales Ty glupiotka. Jak Twoi byli sasiedzi w Polsce musza sie cieszyc ,ze Cibie nie ma.

 • 23adam55

  Oceniono 10 razy 2

  @ulla
  Poziom Twoich postow swiadczy o Tobie zobacz co do tej pory nabazgralas, 20, 30 ostatnich .Internet jest dostepny nawet tacy smieszni jak Ty go maja.
  ps.Jak chcesz sie popisywac znajomoscia j.obcych to najpierw do szkoly.

 • jablonexkociak

  Oceniono 14 razy 2

  @23adam55
  Witaj,
  Widzisz potwierdzają się moje słowa,jeszcze przed wyborami przyczepił się do Merkel.Teraz czekam kto będzie następny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX