Kora mocno jedzie po uczestnikach "Must Be The Music"

Jury polsatowskiego show potrafi pocisnąć.

Za nami 4 odcinek polsatowskiego hitu, czyli ”Must Be The Music”. Musimy przyznać, że jury jest dobrane świetnie. Kontrowersyjne werdykty powodują, że chce się oglądać zmagania uczestników. A to już duży sukces, bo u konkurencji zaczyna robić się nudno na scenie.

Najostrzejsza jest oczywiście Kora. W ostatnim odcinku mogliśmy usłyszeć:

Powiem pani na pocieszenie jedno - jak pani śpiewa, to pan młody jest w niebezpieczeństwie, a panna młoda to już na pewno, na pewno, na pewno, musi pilnować tego męża świeżego... - powiedziała Kora do mało utalentowanej ale pięknej uczestniczki.

Kora jest szczera do bólu. Nie owija w bawełnę, gdy w grę wchodzi prawda o nas samych:

Piosenka jest fantastyczna! I tak naprawdę, do tej pory... w pierwszej edycji takiego czegoś nie mieliśmy, bo to nie jest folk, bo to jest zupełnie inny rodzaj muzyki, który ja bardzo lubię, bardzo szanuję, cenię... Wszystko to, co się działo tutaj na scenie, to jest szok - to jest szok! Tekst świetny, bardzo osobisty... Dla mnie to jest poziom - myślałam, że tylko Ukraińcy mogą tutaj czadu dawać i robić na mnie wrażenie, i jestem pod wrażeniem, bo jesteście Polakami... - Kora do polskiego zespołu.

Mocne. Ale to, co powiedziała młodej dziewczynie przebija wszystkie edycje, wszystkich programów ever:

Jeżeli chodzi o Twój wiek, nie mam nic przeciwko. Piosenka, akurat taka, że możesz ją śpiewać - królowa Jadwiga w twoim wieku już dziecko rodziła... Akurat to mi nie przeszkadza... Bardzo dobrze zaśpiewane, wszystko zrozumiane - głos masz fantastyczny!

Buka

Zobacz także:

Kora uczy się LATAĆ!

Ile zarabiają jurorzy show?

Nieślubne dzieci polskiego szołbiznesu cz.2

Więcej o:
Komentarze (14)
Kora mocno jedzie po uczestnikach "Must Be The Music"
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 4 razy 4

  Ten cały "artykuł" nie trzyma się kupy.

 • dobratypiara

  Oceniono 3 razy 3

  Noo rzeczywiście widać w przytoczonych komentarzach jak pojechała... Buce tylko pogratulować doboru cytatów do próby zilustrowania tytułu. Chyba po jakimś ostrym melanżu z Hatifnatami, nie? ;)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  Tytuł współgra z treścią. W innym wymiarze. Wymiarze Buki.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 2 razy 2

  szczerze - nikt kat mnie jeszcze nie irytował jak ta beznadziejna baba

 • wykolejony

  Oceniono 2 razy 2

  pytanie: jak się ma tytuł artykułu do treści ??? odpowiedź: nijak

 • eko

  Oceniono 1 raz 1

  @karol460
  Tez ja uwielbiam. W ostatnim czasie mialam okazje i szczescie byc na jej koncercie - REWELACJA. pelen profesjonalizm i taka moc w glosie ... a poza tym mila kobieta. Boska!!! :-)

 • karol460

  Oceniono 1 raz 1

  Słowa krytyki ma najlepsze! Najczęściej mówi:" To jest niedopuszczalne" - z oburzeniem i minami na twarzy buahah, Kocham ją!

 • andrea

  0

  Kora ładnie wygląda, mówi tak, by uczestnik coś z tego wyniósł, nie jest bezinteresownie złośliwa, raczej bywa, doradzi, ale......trochę taka wyniosła i zimna, być może taka musi być gwiazda, trudno powiedzieć. Ale mogłaby się postarać ocieplić wizerunek, nic by na pozycji gwiazdy nie straciła, a więcej ludzi by ją polubiło. Jakkolwiek ona ma to pewnie gdzieś.....

 • ladybird55

  0

  Kora, trzeba umiec ze sceny zejsc ......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX