Gortat: Nergal powinien robić coś dobrego. JESTEM PO STRONIE KRZYŻA!

Znów ostro u Wojewódzkiego.

O udziale Adama Darskiego w programie "The Voice od Poland" wypowiedzieli się już niemal wszyscy. Nergala za bluźniercę uznali już biskupi, politycy i nieliczni dziennikarze. Marcin Meller porównał nawet "sympatyczność" gwiazdora do tej, którą wykazywał Hitler. Mocne. Ale nie przypuszczalibyśmy, że zachowanie Darskiego gorszy Marcina Gortata. Sportowiec wyznał w programie Kuby Wojewódzkiego, że nie popiera jego zachowania na scenie:

Wygra Nergal, ale powinno wygrać miasto - mówił Marcin o konflikcie Nergala z kościołem. - Ponieważ uważam, że osoba tego typu co Nergal powinna tak naprawdę pokazać, promować co dobre i robić coś dobrego a nie to co robi na koncertach. Stoję po stronie miasta, po stronie krzyża.

Każdy ma prawo do wypowiadania na głos tego co myśli. Ale czy wszyscy muszą akurat robić to przy temacie Adama Darskiego? Zaczyna to być słabe.

Mrock

Zobacz także:

Nergal musi zostać w "The Voice". 5 powodów

Nergal jako juror - jak sobie radzi?

Co wiesz o jurorach The Voice of Poland?

Więcej o:
Komentarze (107)
Gortat: Nergal powinien robić coś dobrego. JESTEM PO STRONIE KRZYŻA!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • meg77

  Oceniono 7 razy 7

  Słabe to są wasze tendencyjne artykuły, w którzych narzucacie tok myślenia i opinie.

 • clockworkorange

  Oceniono 6 razy 6

  @miruna Dziękuję za niezwykłą łaskawość dotyczącą zatrzymania mojego zdjęcia :) Zapiszę sobie w notatniczku aby codziennie dziękować Ci za to niezwykłe pozwolenie. Dziękuję też ogromnie, za to że nie masz zamiaru mnie umoralniać i odbierać pracy wszystkich wokół, którzy usiłują mnie wychować (co niestety mija się już z celem, bo chyba jednak jestem za stara). Co do Tesli, jestem pewna, że pokochasz go tak samo jak ja.

  A teraz na poważnie. Coraz bardziej przeraża mnie, że ludzie nakręcają aferę z muzykiem w roli głównej, robiąc z niego mordercę niewinnych, satanistą, pożeracza kotów czy cokolwiek innego (tu już nie chodzi o Ciebie miruna). Usiłują wmówić całemu światu, że Nergal reprezentuje zło, chociaż niczego złego ten człowiek nie zrobił. Nikogo nie zabił, nie skrzywdził, nie zgwałcił. Podarł książkę na zamkniętym koncercie, o którym wiedzieli byli tylko ci co na nim byli, gdyby jakiś kretyn (proszę wybaczyć, ale tak uważam) nie szukał tego w czeluściach internetu i się tym niezdrowo podniecał.

 • jajodzajofajo

  Oceniono 14 razy 6

  Lepszy satanista niż redemptorysta.

 • miyoko

  Oceniono 8 razy 6

  Nie rozumiem oburzenia osób, na temat tego, że Adam jest w programie muzycznym. Według mnie jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Razem ze swoim zespołem odniósł duży sukces w świecie i tego chyba zazdroszczą Mu wszyscy, którzy przez swoje wypowiedzi chcą zaistnieć. W The Voice of Poland jakoś nie wyszydza ludzi wierzących. To, że nie jest katolikiem, to nie powód by musiał rezygnować z występu w tym programie! ja też jestem ateistką i denerwuje mnie fakt, że ludzie uważający się za katolików (nie koniecznie będąc nimi) zachowują się jak hipokryci, uważając, ze tylko ich religia i poglądy są prawdziwe.
  Dajcie Adamowi żyć!!!!!

 • nieniebieski

  Oceniono 7 razy 5

  Prawdziwym złem jest to co robi kler.
  Czerpie korzyści majątkowe z wmawiania ludziom, że małe, niewinne dziecko już ma grzech.

 • clockworkorange

  Oceniono 5 razy 5

  @miruna Porównywanie muzyki do sportu jest raczej bezsensowne. To tak jak porównywać chociażby Mercurego i Bolta. Ani to ma sens, ani jest komukolwiek potrzebne. Wiem, że gryzie Cię, iż taki Nergal ma kasę, fanów i jest znany. Naprawdę trzeba umniejszać czyjeś dokonania aby samemu poczuć się z tego powodu lepiej?

 • tarja88

  Oceniono 11 razy 5

  Powiedz coś na temat Nergala, obraź go, trafisz na pierwsze strony onetu, wp, pudelka, plotka. chore...

 • ateofi

  Oceniono 6 razy 4

  Pani Marcinie, do tej pory bardzo Pana szanowałam, ale teraz stracił Pan cały mój szacunek! Kim Pan jest, żeby pouczać dorosłego cz.lowieka jak ma żyć i nagabywać go, że "ma stawać po stronie krzyża"?!! Nie jest Pan żadnym autorytetem moralnym więc proszę skupić się na sporcie. W tym Pan jest dobry!!!

 • oksza

  Oceniono 4 razy 4

  @misia_54
  Przeczytaj Biblię ze zrozumieniem. Nie tak jak ksiądz cie nauczał. Zajrzy na stronę 1130 Pisma Świętego, Ewangelia Św. Mateusza a zrozumiesz że błądzisz i grzeszysz. Tak jak czynią to biskupi którzy zapomnieli o prawach Boskich albo je odrzucili. To już nie jest kościół Jezusowy, to kościół kochający złotego cielca. A dwóm bogom służyć nie można. Polecam :
  .youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX