Jak ludzie przezywają Madoxa?

Mocne słowa.

Gośćmy dzisiejszego odcinka "Kuba Wojewódzki Show" była Jolanta Fraszyńska - nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami" oraz Madox - kontrowersyjny wokalista.

Madox debiutował w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie obyło się bez pytań o jego seksualność. Madox wyznał, że jest mężczyzną i nigdy nie nosił sukienek. I raczej nosić nie będzie. Wizerunek uczestnika "Mam Talent" sprawia, że ludzie zdążyli już wymyślić dla niego nowe ksywki:

Ludzie piszą w komentarzach na mnie różne rzeczy. Mam nawet swoje ulubione - powiedział Madox. - Pedox i Cwelox - dodał.

Mocne. Najważniejsze, że Madox ma do tego dystans.

Mrock

Zobacz także:

Gwiazdy na 10-leciu kampanii przeciw homofobii

Tak Madox świętował swoje urodziny

Młoda "Warszawka" na salonach

Więcej o:
Komentarze (26)
Jak ludzie przezywają Madoxa?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nieniebieski

  Oceniono 7 razy 3

  A jaka różnica czy Madox ma ptaka, czy gniazdo? Co to kogo obchodzi ?
  Dźwieki nie maja płci. Nie maja jąder czy jajników. Muzyka jest albo dobra albo kiepska, a nie męska czy kobieca. Rojek z Myslowitz ma czasem delikatniejszy głos od Chylińskiej. I co z tego ? Ważne, że oboje tworzą coś ciekawego, a nie do której toalety wchodzą. Z kółkiem czy z trójkątem na drzwiach. Chyba, że ktoś w czasie słuchania muzyki chce używać wibratora wyobrażając sobie seks z wykonawcą słuchanej właśnie muzyki. A to juz jest zupełnie inna bajka.

 • sansa

  Oceniono 9 razy 3

  Jakoś lotto mi jego i wizerunek, i radosna twórczość. Ot, nieszkodliwy, wiotki stworek, który ma tam jakiś pomysł na siebie i nikomu tym ani nie urąga, ani nie ubliża.

 • luciferangel

  Oceniono 2 razy 2

  ''Gośćmy dzisiejszego odcinka "Kuba Wojewódzki Show" była...'' Powinno być BYLI! -_- Przecież jest mowa o dwójce. Gośćmy? Gośćmi jak już.

 • dak

  Oceniono 2 razy 2

  Jakie mocne??? Odgrzewacie stare kotlety!

 • gogol231

  Oceniono 2 razy 2

  @ankapi
  Nie wydaje mi się, aby wprowadzanie pewnego rodzaju "cenzury" (kobiety mają śpiewać jak kobiety, a faceci jak faceci) było dobrym pomysłem. Bo to rodzi pewne ograniczenia w wyrażaniiu się artystów. To że Ty słuchasz powiedzmy kobiecej Britney Spears, nie oznacza że innym musi się to podobać. Bo ja np. wolę "nieokreśloność" płci i głosu Antony Hegarty'ego od wyżej wymienionej. No ale to już kwestia gustu, a o tym się nie dyskutuje.
  Problem z Madoxem polega przede wszystkim na tym, moim zdaniem, że oprócz swojego androgenicznego wizerunku nic innego nie ma do zaoferowania.
  Bo przez przypadek stał się w pewnym sensie "sławny", ale talentu to on nie posiada. Wypowiada się krótkimi, prostymi zdaniami, co świadczy o nieumiejętności prowadzenia dyskusji oraz braku posiadania podstawowej wiedzy. jakaś wytwórnia na zamówienie pisze mu muzykę i ktoś na zamówienie pisze mu słowa piosenek.
  Wniosek z tego taki, że wartość jego jest znikoma i raczej krótkotrwała, bo nie zanosi się na jakieś spektakularne zmiany :)
  Pozdrawiam

 • xfactor.

  Oceniono 3 razy 1

  kutwa jak zwykle piepszony plotek cenzura i nie mozna normalnie napisc C W E L O X !!! :/

 • stockgirl

  Oceniono 3 razy 1

  Może i ma dystans do tego ..może i go nie ma i tylko udaje by pokazać ,ze takie przezwiska nic na nim nie robią ,a w środku jest mu na pewno z tego powodu przykro.No ,ale cóż tak jak wygląda tak wygląda i dobrze ,ze przynajmniej nikogo nie udaje,a ludziom i tak pewnie zawsze bd się kojarzył z jakimś ,,gejem' :P

 • antydoda

  Oceniono 3 razy 1

  Pedox hahahah

 • wiesica101

  Oceniono 3 razy 1

  MadoBear

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX