Weronika Lewicka poległa w "Top Model"

Była uczestniczka show nie dała rady jako prowadząca.

Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji "Top Model. Zostań Modelką". Wiemy już, że poziom uczestniczek jest wyższy, a jury bardziej cięte. Naprawdę dobrze zapowiada się druga odsłona. Niestety, nie można tego samego powiedzieć o Weronice Lewickiej - uczestniczce pierwszej edycji, która teraz jest prowadzącą w programie.

W pierwszym odcinku było widać, że Lewicka nie potrafi złapać kontaktu z uczestniczkami. Przyszłe modelki chyba też czuły, że jest dystans. Polegały tylko na Michale Pirógu. To on z nimi rozmawiał, pocieszał, przytulał. Weronika wciąż stała z boku z rozłożonymi rękami. Dlaczego?

Nerwy, trema a może brak "tego czegoś"? Weronika nie mogła się przełamać, żeby np. pomóc kandydatkom przebrać się w kostium. Sytuacje patowe ratował oczywiście Piróg.

Mało tego. Weronika niezbyt dobrze radzi sobie przed kamerą. Początek każdego odcinka zaczyna się od jej wejścia. Partneruje jej Michał Piróg. Mało kto wie, że już tu zaczynają się problemy Weroniki. O ile Michał jest już oswojony z kamerą i wie, jak przygrywać o tyle Weronika kładzie wejścia. W efekcie trzeba kilku dubli.

Przypomnijmy, że w pierwszej edycji rolę prowadzącej odkrywała Magdalena Mielcarz. Robiła to pierwszy raz i mimo tego wypadła świetnie. Nie jest to więc kwestia przełamania lodów. Albo się coś ma albo nie. Weronika Lewicka jest nie tylko prowadzącą. Pełni również rolę "Opiekunki Modelek". I tu jest pies pogrzebany.

Mrock

Zobacz także:

Kim jest Michalina Manios z Top Model?

Top Model - relacja na żywo

Top Model: Dziewczyny w bikini i Tyszka na obcasach

Więcej o:
Komentarze (38)
Weronika Lewicka poległa w "Top Model"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ulka96

  Oceniono 6 razy 4

  ona wcale nie poległa.. to dopiero początek jej kariery przed kamerą jako prezenterka itp. dajcie jej spokój.. poza tym to co to za porównywanie jej do Mielcarz, która od dawna ma obycie z kamerą?! Weronika się rozkręci, trzymam za to kciuki:)

 • twojekiwi

  Oceniono 3 razy 3

  jakby Was tak posadzić przed kamerą to myślę, że wypadlibyście gorzej ;)

 • gelfix

  Oceniono 3 razy 3

  Wydaje mi się, że lepsza mogłaby być Kasia ? No ale nie wiem...

 • ina.

  Oceniono 2 razy 2

  Wiedziałam, że się nie sprawdzi. Już jako uczestniczka programu nie radziła sobie przed kamerą. Nie jest typem, który nadaje się na prowadząca. Nie mam pojęcia kto wpadł na pomysł żeby brała udział w drugiej edycji, wiem za to, że to był wielki błąd.

 • beer

  Oceniono 2 razy 2

  Gratuluję spostrzegawczości.Ona mi tak mignęła przez ekran,że zapamiętałam tylko jakiś jej okrzyk.Ale co krzyczała?

 • princess_leya

  Oceniono 4 razy 2

  Nijaka i bezbarwna...

 • nattalia

  Oceniono 4 razy 2

  spoko ja jej nawet nie zauważyłam

 • m.jackson4ever

  Oceniono 6 razy 2

  beznadzejna jest, bezbarwna, dobrze, że Piróg tam jest

 • vafell

  Oceniono 4 razy 2

  Tragiczna była, TVN strzelił sobie w kolano.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX