Krystyna Mazurówna: Lubię stylizacje, które łączą w sobie rzeczy z górnej półki, z tymi kupionymi za kilka euro w niszowych butikach

Krystyna Mazurówna to niewątpliwie najbardziej barwny juror spośród wszystkich talent show w Polsce, żeby nawet nie zaryzykować - na świecie. Koszt pojedynczej stylizacji Krystyny waha się między tysiącem a sześcioma tysiącami złotych!

Jurorka "Tylko taniec" za każdym razem ubiera się bardzo ekstrawagancko. Co ciekawe, na co dzień jej stylizacje nie odbiegają od tych prezentowanych w tanecznym show. Jak sama podkreśla, lubi stylizacje, które łączą w sobie rzeczy z górnej półki z tymi kupionymi za kilka euro w niszowych butikach.

Każdy jej ubiór to mix rzeczy, które Krystyna posiada w swoich przepastnych szafach (ubrania i dodatki wyszukiwane podczas podróży w różne zakątki świata, na przestrzeni kilkudziesięciu lat) i tych przygotowywanych przez jej własną stylistkę Paulinę Blachurę ze Studia B3. Podczas nagrań do 2. edycji "Tylko taniec" Krystyna wystąpiła, m.in. w kurtce z maskami gazowymi na ramionach od barcelońskiej projektantki Bibian Blue, butach i biżuterii kupionych na kultowym londyńskim Camden Market, w kreacjach światowej sławy projektantów (Comme des Garçons, Issey Miyake, Yamamoto) oraz ubraniach i biżuterii stworzonych właśnie przez jej stylistkę Paulinę.

Krystyna Mazurówna.

Podobają Wam się stroje jurorki?

Mau/mat.prasowe

Więcej o: