Lubert przeprasza fanów!

Oświadczenia gwiazd.

Fani zespołu Volver poczuli się urażeni. Wszystko przez wpis Tomka Luberta na Facebooku. Gitarzysta przyznał, że ma dość rozdawania autografów i wszystkiego, co jest z tym związane:

Powiem wprost -nienawidze , ale to szczerze nienawidze rozdawania autografow , robienia zdjec po koncercie, glupich gadek, i wszystkiego tego co laczy sie z tym gownem nie zwiazanym z muzyka .. I nie jest to ignorowanie fanow - pisze Lubert (pisownia oryginalna).

Fani grupy szybko zareagowali i od razu zwrócili się do nas. A my oczywiście to Tomasza o wyjaśnienie sprawy. Okazuje się, że Lubert był źle zrozumiany i przeprasza za zaistniałą sytuację:

Moi Drodzy, tych kilka zdań wyrwanych z kontekstu nie świadczy o tym, żebym nie szanował i nie lubił moich przefantastycznych fanów, wręcz przeciwnie. Dlatego, jeśli ktoś poczuł się urażony to bardzo przepraszam, nie było to moim zamiarem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Tomek Lubert.

Topór wojenny między fanami a Tomkiem można spokojnie zakopać. Konflikt zażegnany? Pokaże to frekwencja na najbliższym koncercie.

Mrock

Zobacz także:

Lubert olewa fanów? Ma DOSYĆ

Tomek Lubert: Żal mi tych uczestników

Szał ciał na OSIEMNASTCE "Playboya"

Więcej o:
Komentarze (13)
Lubert przeprasza fanów!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bnch

  Oceniono 5 razy 5

  Wielki gwiazdor się wyłania z gościa. Autografy, to część jego roboty, więc nawet jak nie lubi, to polubić musi. Poza tym grając taką gó...aną muzę innej opcji niż wdzięczenie się do nastolatek i podpisywanie się im na koszulkach gość nie ma.

 • jkjk

  Oceniono 4 razy 4

  zebrało się chłopakowi na szczerość to i teraz musi przepraszać bo go fani osrają i jeszcze będzie z utęsknieniem czekać aż go ktoś o autograf poprosi , najzabawniejsze jest później tłumaczenie że są to słowa wyrwane z kontekstu , że co gdyby nie były wyrwane to znaczyłyby coś innego? popularność wiąże się też z tymi obowiązkami których nie lubi , trzeba to odwalić a nie narzekać , pożalić to się może swojej np. mamie na swój ciężki los gwiazdora

 • agnes898

  Oceniono 3 razy 3

  On ma fanów?!

 • lancet

  Oceniono 1 raz 1

  beznadziejny leszcz...morda alkoholika!

 • waszpan

  Oceniono 1 raz 1

  Może mnie cmoknąć :))).........

 • oksza

  Oceniono 1 raz 1

  Po pijaku wypaplał co myśli a teraz bawi się w rasowego polityka. Wellman klękała przed Kaczyńskim, on przed fanami, a wszystko dla chleba Panie, dla chleba.

 • blacke

  Oceniono 4 razy 0

  Ja tam mu się nie dziwię... jakże durni muszą być ci ludzie żebrający o autografy i fotki.

 • szaron_stoln

  0

  c.d. To było beznadziejne zajęcie, a miałam o tyle łatwiej, że nie musiałam się przy tym miło uśmiechać i dziękować za to, że mnie uwielbiają:)

 • szaron_stoln

  0

  Myślę, że rozdawanie autografów musi być istotnie gó...aną czynnością. Kiedyś musiałam się podpisać (w pracy) ok. 300 razy - nie polecam. Mniej więcej w połowie sama nie rozpoznawałam własnej parafki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX