Nergal w asyście trzech ochroniarzy idzie do sądu!

Adam Darski stanął przed sądem.

.

Więcej o:
Komentarze (47)
Nergal w asyście trzech ochroniarzy idzie do sądu!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • falco2009

  Oceniono 8 razy 8

  Adam Darski, lider zespołu Behemoth stanął przed sądem w Gdyni. A r t y s t k a jest oskarżony o obrazę uczuć religijnych chrześcijan. - ten podpis zdradza chyba jakieś ukryte preferencje "redachtora" .

 • no_nick

  Oceniono 9 razy 7

  To juz opieka ksiecia ciemnosci mu nie wystarcza?

 • antonow

  Oceniono 5 razy 5

  Kurcze, kazdy kto ma bliskie kontakty z Doda - lysieje!

 • jagi

  Oceniono 6 razy 4

  Większość piszących jest /zapiekła/ w atakowaniu ludzi wierzących!Katole????CO to za słowo!!??Ja jestem osobą wierzącą!!Katoliczką!!Słowo /katole/ jest dla mnie obraźliwe!!Co złego jest w tym,że staram się żyć zgodnie z dekalogiem??Staram się być dobrym człowiekiem!!Szanować ludzi różnych ras i wyznań!!Nie krzywdzić nikogo!!Jak mi czasem nie wychodzi to.....hanna69panie Boże wybacz!!Ale również wymagam szacunku!!Nie życzę sobie ,....ażeby w imięm /Suzuki/ ktos sobie żartował,....w sumie ze mnie!!
  Nie poddaję się modzie na laicyzm za wszelką cenę,...nawet jak co niektórzy wbrew sobie!!
  Śmiesza mnie argumenty bo na Zachodzie itp!
  Co mnie obchodzi Zachod??Ja jestem Polką,mam polską ,słowiańską duszę i swój rozum!!
  A post /hanna69/ jest opinią osoby,....ech,wolę nie oceniać,nie zniżać się do jej poziomu!!

 • madziaxxx

  Oceniono 4 razy 4

  Nergal wyrasta na Public Enemy no 1
  nawet doda się go boi i podsyła na niego donosy w plotku i pudelku , szkoda że on ma to w d...

 • hanna69

  Oceniono 5 razy 3

  Katolicy mówią językiem miłości, a robią coś zupełnie innego.

 • no_nick

  Oceniono 3 razy 3

  @blacke :

  1. co to w ogole znaczy "zniewazyc funkcjonariusza publicznego" - jak mniemam slyszalas,ze polskie prawo przewiduje kare za to przestepstwo i odpowiednie wydzialy niektorych uczelni wyzszych ksztalca specjalistow w tym zakresie. Jak sadze zdrowy rozsadek ma rowniez zastosowanie w przypadku orzekania, kiedy kogos zniewazono - czy kiedy obrazono czyjes uczucia. Jest sporo orzeczen ( w tym SN) w tym zakresie - mozna poczytac.
  2. "ciezki rozstroj zdrowia na okres powyzej 7 dni" - jak oceniac, jaki rozstroj zdrowia jest ciezki , a jaki lekki - chociaz trwaly ( w tym powyzej 7 dni). Kwalifikacja prawna czynu zalezy od tej wlasnie oceny.Jak wyzej - jest spora literatura; te przepisy funkcjonuja ponad sto lat , uzbieralo sie. Ile osob musi poczuc sie dotknietymi - jedna. Kazdy jest podmiotem prawa , jesli nie zostal tego pozbawiony,
  3. Gwalt bywa usprawiedliwiany czesto wyzywajacym strojem ofiary - szkoda kasy na zastanawianie i ekspertyzy w ktorym momencie konczy sie przyzwolenie kobiety , a zaczyna przestepstwo. Tym bardziej ze (podobnie jak obraza uczuc religijnych) jest to przestepstwo scigane na wniosek.
  4. A gdzie jest konieczna ingerencja prawa bedziesz decydowac Ty - w oparciu o jakie argumenty ?
  6. Chronione sa wszelkie subiektywne uczucia - ateista moze najpewniej w oparciu o TEN SAM przepis domagac sie ochrony swoich praw.

  Nie ma nic zlego w przepisach , ani w ich stosowaniu - prawdziwa cnota obroni sie sama. Cnota - a nie belkot.

 • herrporcupine

  Oceniono 6 razy 2

  A może by tak już wypadało skończyć z tym paragrafem rodem ze średniowiecza, chroniącym wiarę w gusła i zabobony? Jak ktoś chce, to niech wierzy nawet w jednorożce, ale niech prawo nie robi z niego świętej krowy...

 • no_nick

  Oceniono 2 razy 2

  @blacke - czy zechcesz podeprzec jakim argumentem swoja teze o tym, ze "obraza uczuc religijnych powinna zniknac z naszego prawa" , czy po prostu tak uwazasz i juz ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX