Lesz pogodziła się z Kozyrą

Natalia Lesz tańczy z Robertem Kozyrą.

Rok 2008. Festiwal w Sopocie. Na scenie Natalia Lesz śpiewa piosenkę "Power of Attraction". Walczy o Bursztynowego Słowika. W jury zasiada Robert Kozyra. Juror ostro krytykuje Natalię. Mówi jej, że nie umie śpiewać, ma nogi jak patyki i nigdy nie zrobi kariery. Natalia nie poddaje się.

Od tamtego festiwalu minęły trzy lata. Kozyra już nie jest prezesem Radia Zet, a w jego byłej rozgłośni radiowej odbyła się premiera nowego singla Natalii Lesz "That Girl". Kozyra nie miał jednak racji, bo Lesz udało się utrzymać w polskim show-biznesie i nagrać niezły singiel. W niedzielę Lesz i Kozyra spotkali się po latach w studiu "Dzień dobry TVN". Natalia śpiewa nową piosenkę. Podchodzi do Roberta i zaczyna z nim tańczyć. A Kozyra poddaje się temu nastrojowi...

Nowa piosenka Lesz "That Girl":

 

Natalia nie spodziewała się, że spotka w TVN znienawidzonego Kozyrę, zachowała się bardzo spontanicznie. Po tańcu ucięli sobie miłą pogawędkę w garderobie. Pogodzili się - mówi nasze źródło.

I dobrze. Lubimy, jak ludzie się godzą.

Sancita

Zobacz także:

Skąd pochodzą polskie gwiazdy? cz. 2

Natalia Lesz w nowej fryzurze

Magazyn z USA pisze o Natalii Lesz i Dodzie!

Więcej o:
Komentarze (21)
Lesz pogodziła się z Kozyrą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • artyyysta

  Oceniono 5 razy 3

  jak na razie to ta pani nagrala bardzo kawalek jak na mozliowsci polskiego szol byyyznesu. nie robi takie spektaklu jak doda wokol siebie - i bardzo dobrze. przyjdzie na to czas, wpierw sztuka niech sie obroni. a dodzie dziekujemy. spadaj wsioro.

 • stefanek

  Oceniono 2 razy 2

  Musze przyznac, ze piosenka sie Natalii udala..........fajna jest.....rytmiczna i "wpada w ucho" Brawo Natalia:)))

 • ladyzgaga

  Oceniono 4 razy 2

  Co wy z tym Kozyrą dzisiaj?

 • enia274

  Oceniono 3 razy 1

  fajna ;))

 • klawisz

  Oceniono 9 razy 1

  Kozyra ma racje,Lesz to wybrakowany towar głos żaden,wygląd tragiczny a istnienie w shołbiznesie zawdzięcza pozycji materialnej ojca,dla przykładu mozna by wymieniac duzo artystek ktore chociazby nie tylko głosem ale wygladem pzrypominają kobietę z klasą czego nie mozna powiedziec o Lesz

 • softy_girl

  Oceniono 1 raz 1

  ile jeszcze o nim dzisiaj artykułów? -_-
  ludzie przecież zwariować można!

 • grabarz_001

  Oceniono 3 razy 1

  WIDZIAŁEM - ślinił się ,jak OSESEK ! hahaha ha

 • 3neweastwick

  Oceniono 1 raz 1

  skończcie już o tym p.... co myślicie o piosence lewpiej napiszcie:)) jak dla mnie po kilku przesłuchaniach całkiem calkiem:)

 • dmm

  Oceniono 1 raz 1

  nowy celebryta??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX