Skomentuj:
Komentarze (32)
-
Kurczę czepili się dziewczyny. To nie ona się wżeniła w rodzinę królewską tylko jej siostra. Więc ta ma prawdo zachowywać jak chce i robić co chce.
-
!!!! www.tinyurl.pl?WBtNh52H - nowe wieści o Selenie i Justinie . !! !!
-
-
......i nawet NIE MA TIPSÓW !!!!! ..... ło jej ! a mła myliony ???? .......a to zdziwienie krajowych dresiar
-
Pipa jest naturalna, nie ocieka tandetnym makijażem,panienki w pl powinny z niej brać przykład. Panienki w pl obok obowiązkowo spalonych włosów blond lub czarny kruk mają odrosty i tempy wyraz twarzy chyba od dużych dawek perhydrolu, który spala kudły i przy okazji niszczy mózg. I NIE TIPSÓW !!!!!!!!!
-
a kim ona do cholery jest że cały czs o niej piszą zwykla dziewczyna to ze ma siostre która jest zona księcia nie znaczy ze trzeba o niej cały czas pisać a swoją drogą to każdy może sie opalać topless (redakcja plotka też ) a jezeli sie wstydzi to niech nie zazdrości innym
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX














