"X-Factor": TVN faworyzuje grupę Wojewódzkiego?

Kuba Wojewódzki ma plecy w TVN.

Kuba Wojewódzki w programie "X-Factor" został mentorem najsilniejszej grupy 16-24 lata. Po ostatnim odcinku pojawiały się głosy, że grupa Kuby jest faworyzowana przez producentów show. W niedzielnym odcinku można było zauważyć, że TVN najwięcej "zainwestował" w występy Ady Szulc i Michała Szpaka. Pozostali jurorzy nie kryli żalu.

Niektórym z nas łatwiej jest poprosić o perkusję na scenie czy gitarę, ale akurat Ty tego nie potrzebujesz - tak Mozil skomentował występ Gienka Loski.

Warto zauważyć, że akurat te słowa z ust Czesława padły po występie Ady Szulc, z którą na scenie zagrał cały zespół muzyków. To nie koniec. Zespół Mai Sablewskiej, Sweet Rebels został przez Kubę Wojewódzkiego skrytykowany za zły dobór aranżu.

Nie wiem, kto stał za muzyką, czy to był muzyk zespołu Boys czy Bayer Full, ale tak złej muzyki Abby w wersji disco-polo nie słyszałem, a żyję prawie 50 lat - stwierdził Kuba.
Kuba, powiedz nam coś czego nie wiemy - odparła jedna z wokalistek.

Sweet Rebels

Jak udało nam się dowiedzieć, Maja Sablewska od początku krytykowała ten aranż, ale osoba odpowiedzialna za stronę muzyczną najwięcej czasu poświęciła pracy nad piosenkarki uczestników z grupy Kuby. Zresztą Maja powiedziała to w programie na żywo.

Ja ci powiem, kto stoi za tym aranżem. Ten sam człowiek, który najwięcej czasu poświęcił twoim artystom.
Bo ja dbam o swoją grupę - odparł Wojewódzki.

Najmniej SMS-ów dostał William Malcolm i zespół Sweet Rebels. Decydujący głos należał do Wojewódzkiego. Juror powiedział, że to był najlepszy występ Williama, ale przechodzą dziewczyny. Taktyczne zagranie Wojewódzkiego. W ten sposób pozbył się silnego rywala, który w kolejnych odcinkach mógłby zagrozić jego grupie.

Sancita

Zobacz także:

Jurorzy, finaliści "X-Factor"

Maja Sablewska w BARDZO krótki szortach. Ładnie?

Kim jest Ada Szulc z "X-Factora"?

Grupa Kuby jest faworyzowana?
Więcej o:
Komentarze (42)
"X-Factor": TVN faworyzuje grupę Wojewódzkiego?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jazzy1355

  Oceniono 4 razy 4

  Najlepsza to była grupa Wojewódzkiego gdyby była w niej Ania Kłys i Ada Styrcz. Na uwagę jak na razie wg mnie Dziewczyny i Loska.

 • zgryzota

  Oceniono 10 razy 2

  Oczywiście, że jego grupa jest faworyzowana. To przecież tajemnica Pilszynela tego programu. Każdy średnio rozgarnięty się skapnie, jakie mechanizmy tu działają.

 • girek

  Oceniono 12 razy 2

  nie rozumiem dlaczego Wojewódzki twierdzi że Ada Szulc tak zajebiscie spiewa jakos tego nie widac jak dla mnie to przecietnie

 • przystojniaczek

  Oceniono 16 razy 2

  dobra,dobra PLOTEK ! lepiej to wy sie przyznajcie ile Sablewska płaci wam za krytykowanie Wojewódzkiego?! Od jakiegos czasu pojawiaja sie tu regularnie nowe plotki które faworyzują te beznadziejną ,drewnianą Majke !ona znana jest z takich propagandowych chwytów !Dajcie se siana... Wojewódzki i Mozil sa ok ! ona do piet im nie dorasta ...a to co gada nic nie warte ,baba kłamie jak najeta !

 • dmm

  Oceniono 8 razy 2

  format x factora w Polsce się nie sprawdza, niestety.

 • omnia

  Oceniono 8 razy 2

  Nie sądzę. Prawda jest taka, że jest Loska, potem długo nic. Kosmiczny Szpak jest wykonawcą ledwie przeciętnym. Ada Szulc śpiewająca poprawnie podobnie jak Sweet Rebels czy ten Norweg. Emocje wykonawcy muszą przechodzić na widza i udzielać mu się. Jak na razie tak jest tylko w przypadku Loski. A Szpak jest ubierany przez Wojewódzkiego w kosmiczne stroje i słabe kawałki, w których nie może pokazać swoich możliwości. Szkoda że jeszcze nie włoży mu do tyłka pawiego pióra

 • dorisq

  Oceniono 10 razy 2

  Niech sobie faworyzuje, Gienkowi do sukcesu wystarczy scena i gitara. A co do Ady - nie wiem co Wojewódzki w niej widzi. Mała, infantylna dziewczynka, z głosem jak tysiące innych.

 • tilatekila

  Oceniono 8 razy 2

  Czy w tym programie chodzi o talent, czy o nachalne promowanie jurorów? Wygląda na to drugie.

 • grzeg

  Oceniono 1 raz 1

  W grupie kuby najlepszy jest Mats - facet o magicznym głosie.

  Ale niestety Kuba mu szkodzi. Wciska go w fatalne ciuchy, fatalnie dobiera mu utwory - ostatni byłby może OK, ale NIE W TEJ TONACJI ! - było za wysoka !
  Kuba faworyzuje Szpaka w sposób aż nadto widoczny.
  Bierze mizdrzenie się za osobowośc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX