Jarosińska tłumaczy się z bójki z Dodą

Wojny gwiazd.

Podaliśmy już nowe szczegóły bójki Moniki Jarosińskiej z Dodą. Według naszego informatora Jarosińska chciała wypromować się na tej aferze i z pomocą zwróciła się do menadżera Radka Majdana Marcina Szczutkowskiego.

Innego zdania jest narzeczony Moniki Jarosińskiej, Robert Korzeniewski. Wysłał do naszej redakcji oświadczenie:

To nieprawda. Monika swoim dotychczasowym postępowaniem, brakiem chęci do jakichkolwiek wypowiedzi,  udowodniła że nigdy nie zależało jej na promowaniu się na kimkolwiek. Monika jest ofiarą całej sytuacji a jej dotychczasowe komentarze do tej sprawy były zawsze bardzo oszczędne i wyważone, podczas gdy wszelkie medialne "bomby" dotyczące zajścia do jakiego doszło pomiędzy Moniką a Dodą, wychodziły zawsze od innych osób. Dziwnym trafem wszyscy, ZA WYJĄTKIEM MONIKI, chcą się przypromować na aferze z Dodą, a nikt nie zauważa że prokuratura potwierdziła, że Monika została pobita i jej grożono umywając jednocześnie ręce stwierdzając, że pobicie to "niska szkodliwość społeczna".

Bójkę Dody i Moniki Jarosińskiej komentują niemal wszyscy. Faktem jest, że Monika robi to oszczędnie. Pojawia się zatem pytanie - komu tak naprawdę zależy na wypromowaniu się na tej aferze?

Mrock

Zobacz także:

"Jarosińska chciała wypromować się na bójce z Dodą"

Rutowicz też pobiła się z Dodą?

Doda: Nikt nie będzie obrażał mojego narzeczonego

Więcej o:
Komentarze (40)
Jarosińska tłumaczy się z bójki z Dodą
Zaloguj się
 • vrona

  Oceniono 12 razy 10

  Była obdukcja? Była. Jarosińska na kilka dni wyjechała po całym zdarzeniu, żeby później nie znaleźć swoich zdjęć m.in. na plotkarskich portalach. Nie wiem jak było, podejrzewam, że obie nie żałowały sobie chamskich tekstów, ale Doda jest prymitywną, wulgarną prostaczką i nie trudno uwierzyć, że mogła być agresywna. Niezależnie jednak od tego jaka jest prawda, skoro sprawa toczyła się o pobicie, to jak jakikolwiek sąd może powiedzieć, że przemoc fizyczna to niska szkodliwość społeczna??????????

 • pinupgirl

  Oceniono 8 razy 6

  a Plotek dalej wesoło błogosławi swoją idolkę dorotę rabczewską. Ta kretynka naprawdę wam płaci, już nikt nie ma co do tego wątpliwości. Bo to, że sama wysyła do was te newsy, robiąc z siebie poszkodowaną przez los, biedną, nieszczęśliwą i zdradzoną przez złego nergala to już każdy od dawna wie. Może lepiej będzie jak się przyznacie do gorącej współpracy z panią dodą?

 • nkwd

  Oceniono 8 razy 6

  Blachara będzie wydawać nową płytę,więc o sobie musi przypomnieć.To jej stały numer w promocji -AFERA to potrafi najlepiej i goła dupa.

 • artyyysta

  Oceniono 9 razy 5

  plotku , nikt nie chce promowac sie na dodzie, to wstyd, a ty ciagle myslisz inaczej, bo tak jej lizesz dupe ze swiata bozego nie widzisz za ta menda. to ty promujesz na sile te kurwe. a ona jest skonczona. zrozum to, to ze wyda plyte i dupa pokreci, to nie wnoi nic nowego. ona nie istnieje juz.

 • dzoana.o

  Oceniono 7 razy 5

  a ten manager Majdana najpierw bronił Moniki... a teraz ją atakuje??? o co mu chodzi?! bo ten news co mieliście to na pewno od niego pomysł... eh. bagno nie show -biznes

 • kisss

  Oceniono 4 razy 4

  To wszystko bajka.;B
  Za górami, za lasami, była sobie Monika, która wkurzyła Dode.Pobiły się.Monika jest ofiarą.;(To takie przykre.;(

  Żal.;)

 • divas

  Oceniono 8 razy 4

  zapewne Dodzie chodzi o wypromowanie.... HAHAHAHA plotku, śmieszny jesteś ;] Zróbcie sonde, i chodźcie po ulicach Polski, pytając kim jest Doda, a kim ta cała Monika -.-' zobaczymy, kto jest bardziej popularny ;] ŻENADA

 • dzoana.o

  Oceniono 6 razy 4

  ludzie... jak Doda jej wyrwała włosy, podbiła oko itd... to Monika pewnie czuła się poniżona. wątpię, by chciała się tym chwalić.

 • veella

  Oceniono 5 razy 3

  Na pewno nie DODZIE,.............. ona tego w ogóle nie komentuje xd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX