Doda: Uratowałam człowieka, nie uratowałam związku

Plotki roku 2010.

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych związków polskiego show-biznesu, czyli Doda i Nergal nie są już razem. Na początku były to tylko plotki, ale z czasem para potwierdziła te doniesienia. Nergal w zagranicznej prasie a Doda w polskich mediach.

W czwartek Doda odebrała nagrodę "Wydarzenie Roku 2010" za jej i Nergala walkę z białaczką na rzecz wszystkich chorych. To był ich wspólny i zarazem ostatni owoc ich miłości. To dzięki tej akcji Nergal znalazł dawce i dziś żyje. Doda podczas odbierania statuetki, powiedziała:

Uratowałam człowieka, ale nie uratowałam swojego związku.

Buka

Zobacz także:

Plotki Roku 2010. Zobacz to raz jeszcze! Wideo

Top Modelki na imprezie Plotka

Plotki Roku 2010 - wyniki!

Więcej o:
Komentarze (118)
Doda: Uratowałam człowieka, nie uratowałam związku
Zaloguj się
 • zoelle

  Oceniono 14 razy 8

  ta szantrapa łże jak suka. ostatni wywiad z darskim dostarcza nam prawdziwej wiedzy na temat całej akcji dodziny. dawca szpiku był już znaleziony zanim blachara rozpoczęła medialny cyrk, mający ratować jej wizerunek. cel został osiągnięty - głupie spoleczenstwo łyknęło bajeczke o dobroci blachary. a kasa płynie strumieniami ....

 • lambaluna

  Oceniono 6 razy 6

  Doda ewidentnie coś zje... albo go zdradziła albo przynajmniej coś palnęła niewybaczalnego. Zbyt pokornie się teraz zachowuje jak na "niesłusznie" porzuconą.

 • po_etry

  Oceniono 8 razy 6

  a gdzie płyta!? kolejna ściema dla niedorozwinietych małolatów, teraz związana z rozstaniem, gdy związku tak naprawdę nigdy nie było, stworzono go dla promocji miernej pośpiewującej dziouchy

 • lambaluna

  Oceniono 6 razy 6

  Widać teraz, że niewiele ich łączyło. Intensywna, ale powierzchowna fascynacja seksualna, nie miłość. I tyle, choć oboje może myśleli inaczej.

 • nick6

  Oceniono 6 razy 6

  sutek - jak sam Twój nick wskazuje na to ,że jesteś mało inteligentna/y. Za pewno masz 14 lat i piszczysz na widok takich gwiazdeczek lansereczek! Proponuję zabrać się za książki koniec roku tuż tuż...! A po drugie Twoja wulgarność jest odrażająca - już sobie Ciebie wyobrażam...Fuj! NIE ROZMAWIAM Z UŁOMAMI!

 • ilybj

  Oceniono 7 razy 5

  tyle ze nie ma tam slow o tym, ze ona go zdradzała, ale ze rozstali sie z powodu hmmm mowiąc bez owijania w bawelne, upadku relacji sexualnej;/ spowodoanej jego chorobą...

 • tylkobadz

  Oceniono 7 razy 5

  A i jeszcze jedno jak Doda z Darskim zaczynała to Adaś był super, Adas to Adaś tamto, Adasiowi prawie każdy w dupe właził. A teraz Adaś to kutas itp. . ;] Drodzy fani Doroty nie oceniajcie człowieka miarą swojej 'pani' bo prawdy się nie dowiemy nigdy. Może coś było na rzeczy i Doda zawiniła, a teraz odwraca kota ogonem.

 • rysiek

  Oceniono 5 razy 5

  ONA uratowała? LOL

 • lambaluna

  Oceniono 9 razy 5

  No cóż, przepaści intelektualnej nie da się wypełnić silikonem. To była tylko kwestia czasu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX