Sablewska odpowiada Dodzie

"Połowa tej nagrody jest dla Ciebie".

Doda i Maja Sablewska na jednej imprezie? Nie mogło obyć się bez skandalu. Doda uwielbia prowokować i podkręcać atmosferę wokół swojej osoby. Tym razem nie udało jej się sprowokować Sablewskiej. Gdy Maja odbierała nagrodę w kategorii Menadżer Roku, Doda za kulis krzyczała do niej m.in. "Oddaj kasę". Maja zachowała klasę i podziękowała jej za wspólną pracę.

Chciałabym podziękować wszystkim moim byłym i obecnym artystom, bo to dzięki nim tu jestem. Jedną z najbardziej oryginalnych osób, z którymi pracowałam była Doda. Doroto, połowa tej nagrody jest dla Ciebie - powiedziała ze sceny Sablewska.

Tuż po części oficjalnej, Maja w rozmowie z Plotkiem, skomentowała zajście.

 

Co o tym myślicie? Maja dobrze postąpiła? Czemu Doda ponad rok po zawodowym rozstaniu z Mają wciąż o niej mówi?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Sablewska ma nowych podopiecznych

"Plotki Roku 2010" - oto zwycięzcy

Sablewska w "Vivie": O marzeniach, tatuażach i Kubie Wojewódzkim

Więcej o:
Komentarze (83)
Sablewska odpowiada Dodzie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • emmanuelle.

  Oceniono 14 razy 10

  Hallo jest akcja!!!!!!!2 kwietnia dniem bez DODY w mediach- inteligencja apeluje i bojkotuje głupotę. zjednoczmy się!!! nie klikajmy na newsy i nie komentujmy jej tego dnia żeby nie być twórcami jej popularności..

 • akni21

  Oceniono 12 razy 8

  Maja ma klasę w przeciwieństwie do Dody

 • emmanuelle.

  Oceniono 5 razy 5

  2 kwietnia dniem bez dody w mediach-apel ludzi inteligentnych. akcja trwa!!!! dziś nie komentujemy newsów o niej żeby nie być przyczyną jej popularności...zawiadom znajomych. pozdrawiam .

 • vrona

  Oceniono 13 razy 5

  hahahahaha Sablewska zmiażdżyła Dodę prostym, krótkim, spokojnym, wyważonym komentarzem. Tamta może szczekać, skakać, atakować - wychodzi tylko na marną pseudo prowokatorkę, której brak klasy.

 • jadzka

  Oceniono 7 razy 5

  Nie przepadam za Sablewską ale ona przynajmniej nie jest taka zawistna jak Smroda mimo tego jak obsmarowała ją w gazetach podziękowała jej a Robakoczewska jak zwykle brak klasy patologia..

 • m4rc1n31

  Oceniono 8 razy 4

  2 kwietnia -Dzień bez Dody!!!

 • lancet

  Oceniono 8 razy 4

  Smroda polowa tej nagrody jest dla ciebie "ciechanowska lafiryndo"

 • lejdidi

  Oceniono 5 razy 3

  Maja pokazała klase, nie dała sie Lodzi sprowokować. Założe sie, że Lodzie szlak ftrafił jak Maja jej jeszcze podziękowała :) cisnienie pewnie pustakowi skoczyło. O widze tutaj Sutek oddana fnke dody która ma nierówno pod sufitem i żuca mięsem jak jej niedorobiona idolka

 • selmine

  Oceniono 5 razy 3

  Doda to debil, zasłynęła z pokazywania gołej dupy i wyuzdanych póz. Do polskiej muzyki nigdy nic nie wniosła i nie wniesie, na szczyt wyniósł ją zespół Virgin, który miał fajne kawałki, ale Doda solo nie potrafi zrobić kompletnie nic fajnego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX