To naprawdę KONIEC! Doda i Nergal NIE SĄ razem

Doda i Nergal.

Doda i Nergal. (kapif)

Doda i Nergal ostatecznie zerwali.

Kiedy tydzień temu w Warszawie pojawił się Adam Darski, wiele wskazywało na to, że może jeszcze uda się doprowadzić do reaktywacji jego związku z Dodą. Dziś już wiemy, że to niemożliwe. Jak donosi nasze źródło:

Obydwoje próbowali sobie dać jeszcze szansę, ale najzwyczajniej w świecie się nie udało. Mimo że dużo razem przeżyli, to jednak ostatnio sporo zaczęło ich dzielić. W tej chwili nie mają ze sobą kontaktu. Adam wrócił już do Gdańska. W domu Dody nie ma już żadnych jego rzeczy. W tej chwili nie ma najmniejszych szans, by do siebie znowu wrócili.

Najwyraźniej próby reaktywacji związku się nie powiodły. Jeszcze w zeszłym tygodniu para była razem na koncercie, spędzili wspólnie kilka wieczorów. Co teraz? Pewnie obydwoje będą chcieli odreagować ostatnie wydarzenia. Najlepszym sposobem będzie muzyka...

Aik

Zobacz także:

Doda obok Niemena?! Tego chcą fani

Doda miała zapaść

Nergal nosi Dodzie torbę za 50 tys. złotych!

Komentarze (96)
To naprawdę KONIEC! Doda i Nergal NIE SĄ razem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jkjk

  Oceniono 12 razy 10

  no tak magia łóżka się skończyła i pozostała pustka, tylko po co było tyle gadać o tym jak my to bardzo się kochamy ,była wielka medialna miłość tylko zabrakło tej zwykłej .

 • rysiek

  Oceniono 12 razy 10

  jakiej kurna "miłości", raczej akcji PR, która zresztą dla obu stron była korzystna.

 • shadylady

  Oceniono 14 razy 10

  Dowiedzial sie o wszystkich zdradach jak mu przyprawiala rogi z iejakim Sergejem Onopko , jak flirtowala z innymi facetami za jego plecami, jak imprezowala gdy on walczyl o zycie w szpitlu..I mina mu zrzedla...Bo Doda pokazala swoja prawdziwa cyniczna twarz...Ona jest pusta jak dzwon...Czemu jeszcze nie szczeka? Bo boi sie ze Nergal zacznie mowic...A jedno jego zdanie w tej chwili ma bardzo duza moc... Bo to chory na raka czlowiek ktorego kobieta okazala sie byc nie w porzadku i naklonila go do rozstania.

 • potatofree

  Oceniono 13 razy 9

  moze w koncu skonczy sie ten jarmark proznosci,prostactwa i udawanej swiatobliwosci tych dwoch wymoczkow.A wy redaktorzy przywdziewac czarne sukmany i spiewac piesni zalobne,tylko nie te religijne bo was pan ciemnosci pokarze a wasza kurewna zalepi wam buzie silikonem.

 • barbapapa

  Oceniono 11 razy 9

  Pobzykal sobie i o to w tym chodzilo

 • trzyszcz

  Oceniono 10 razy 8

  No i nie będzie z tego dzieci. I to jest dobre dla... dzieci! Dopiero miały by patologię od urodzenia.

 • list

  Oceniono 12 razy 8

  skonczylo sie lansowanie na czyjsc koszt. czas do pracy duda

 • jili

  Oceniono 14 razy 8

  No i królowa CIEMNOTY znowu poszukuje Króla....Król Boiska już był, Ciemności też, teraz może wyjechała by gdzieś na stałe, np. do Afryki? Tam jest Król LEW :)

 • korross

  Oceniono 9 razy 7

  niech sobie teraz znajdzie rabczewska kogoś swojego pokroju

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX