Rusin do Kuźniara: Jarku, możesz wyjść...

Kinga Rusin ma kolejnego wroga.

Kolejny konflikt w TVN-ie. Prezenterka Kinga Rusin ma nowego wroga. Jarosław Kuźniar w TVN24 powiedział: "Skoro za pisanie książek biorą się Ricky Martin i Kinga Rusin, to nic dziwnego, że Sławomir Mrożek musi wyjechać z kraju". Rusin była wściekła. Szybko nie zapomniała o słowach Kuźniara.

 

W sobotę Jarosław Kuźniar, Maja Sablewska i Wojciech Iwański byli gośćmi "Dzień dobry TVN". Program prowadziła Rusin z Bartoszem Węglarczykiem.  Jak dowiedział się Plotek, Kinga Rusin nie chciała Kuźniara w "Dzień dobry TVN". Nikt nie posłuchał jej sugestii. Dla TVN ważniejsza była promocja "X-Factor" niż humorki Kingi. Kinga nie zadała Jarkowi żadnego pytania. Nawet nie patrzyła w jego kierunku.

Rusin do Sablewskiej: Będziemy mieli okazję porozmawiać o szumu medialnym wokół Ciebie.
Kuźniar: Mamy wyjść?
Rusin: Jarku, jak chcesz to możesz wyjść.

Później było jeszcze lepiej:

Węglarczyk: Doszła do nas taka plotka, że na pierwszym nagraniu...
Kuźniar: Byłem pijany i nie taki...
Rusin: O tym napiszesz książkę.
Kuźniar: Jeśli Kinga ją wyda to z przyjemnością.

Bardzo nas śmieszą te wewnętrzne wojenki w TVN. A Was?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Kuźniar miał problem z alkoholem

Kuźniar nie radzi sobie w "X-Factor"?

X-Factor, Tylko Muzyka i Bitwa Na Głosy - starcie gigantów

Więcej o:
Komentarze (84)
Rusin do Kuźniara: Jarku, możesz wyjść...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kudatuda

  Oceniono 16 razy 14

  Oglądałam to i słyszałam ten tekst z książką ;) Ja Kuźniara lubię, więc nie jestem obiektywna, ale Rusin i tak nie dzierżę, niestety. Prawda w oczy kole i tyle. Przecież Kuźniar ma rację jeśli idzie o tę książkę. Ibisz, Rusin, Cichopek, jakiś Bieber. Co to jest? O czym oni mogą książki napisać? Rusin o tym, że rozstała się z mężem i została z dwójką dzieci? A to ona jedyna? Takich kobiet jak ona jest pełno wkoło. Albo Ibisz, co to się rozrósł na siłowni i musi się podzielić tą informacją ze wszystkimi. Cichopek, która urodziła i teraz daje rady, jak to być sexy mamą? Jak się ma tyle forsy, to nie ma problemu, żeby być sexy mamą. Dramat jakiś. I bardzo dobrze to Kuźniar podsumował. Gdyby Rusin była pewna swego i tego co robi, to nie obrażałaby się, tylko z klasą przemilczała sprawę. A już w YCN w ogóle nie mogę na nią patrzeć i jej słuchać.

 • eq

  Oceniono 14 razy 10

  Wellman, Mucha, Meller, Wojewódzki, Lis, Kuźniar, itd... PRZECIEŻ ONA Z NIKIM NIE POTRAFI SIĘ DOGADAĆ!!!

  Faceta jej trzeba, może w końcu ochłonie...

 • zdzirson

  Oceniono 10 razy 8

  Jak dobrze, że po raz kolejny rozmówca na poziomie zlał Kinię ciepłym moczem. Uwielbiam patrzeć na takie kompromitacje debili jej pokroju.

 • pinupgirl

  Oceniono 10 razy 6

  codziennie czytamy, że pani Kinga kogoś nie znosi czy tam nienawidzi. Ta baba nie nadaje się na prezenterkę, te jej śmichy, durne rechotanie, zachowanie 12 letniej panienki w DDTVN jest tak żenujące, że szkoda gadać. Wystarczy jedno słowo gościa a ona już rechota jak opętana. Myśli, że jest gwiazdą, divą telewizji i pępkiem świata, a tak naprawdę niczego sobą nie reprezentuje. Ckliwą historyjkę o rozwodzie z Tomaszem Lisem sprzedaje na każdym kroku i każdej gazecie. Swoją drogą - Tomasz Lis musi być naprawdę szczęśliwy, że pozbył się takiej baby... Kinga jest naprawdę straszna i ktoś w końcu jej utrze nosa, a i ona nie młodnieje i wkrótce skończy się jej "medialna karierka".

 • omnia

  Oceniono 10 razy 6

  Oglądanie programów z K. Rusin staje się męczące. Dziwię się Kuźniarowi, że tam poszedł. Facet przecież rozsądny, a dał się wpuścić w maliny jak dziecko. Nie podejmuje się polemiki z osobami sfrustrowanymi i obrażonymi na cały świat, bo im nie wyszło. Kąsają bez sensu. Obrzydliwe docinki, kompletny brak kultury i przyzwoitości. Podejrzewam, że to był ostatni poważny facet, który rozmawia z Rusin

 • calineczka34

  Oceniono 14 razy 6

  rusnowa to typowy przykład przerostu formy nad trescia

 • rysiek

  Oceniono 6 razy 6

  tekst miesiąca by marypi: "BO KINGA JEST PIĘKNA I MADRA" ROTFL, dosłownie: tarzam sie ze śmiechu po podłodze i posikuję:DDDD hahahahhahahahahahhahahhahahhahahahhahahhahahhahahahahhaahhahahhahahhahahahahhaahhahahhahahhahahahahhaahhahahhahahhahahahahhaahhahahhahahhahahahahhaahhahahhahahhahahahahhaahhahahhahahhahahahahhaahhahahhahahhahahahahhaahhahahhahahhahahahahhaahhahahhahahhahahahahhaahhahahhahahhahahahahha

 • xaliemorph

  Oceniono 12 razy 6

  Kina Rusin - synonim much w nosie

 • zdzirson

  Oceniono 8 razy 6

  Oczywiście, zazdroszczę jej przede wszystkim umięśnionych jak u Salety barów, końskiego rechotu i świetnego poczucia humoru, na który wszyscy jej goście reagują gromkim ''poker face'' ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX