Kydryński się POGRĄŻA!

.

Wygląda na to, że Kydryński dalej nie jest świadomy tego o czym pisał i jak bardzo jest to złe. Na swojej stronie opublikował oświadczenie. W pierwszej wersji próbował argumentować, że "granica między prostytucją a czystą, zwierzęcą radością z seksu była wówczas i zapewne jest do dziś trudna do określenia"!!!

Facet pogrążył się jeszcze bardziej i najwyraźniej ktoś zwrócił mu uwagę, bo zdecydowanie zmodyfikował oświadczenie, wycinając co ciekawsze fragmenty. Poniżej znajdziecie obydwie wersje. W czerwonych ramkach zaznaczyliśmy fragmenty, które zostały zmienione lub wycięte.

WERSJA PIERWSZA

WERSJA DRUGA

Aik

Zobacz także:

Mąż Jopek o marzeniach seksu z 12-latką i czarnych kobietach

Więcej o:
Komentarze (111)
Kydryński się POGRĄŻA!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • oooomatko

  Oceniono 18 razy 10

  Dlaczego nie może napisać wprost o swojej orientacji? Krzysiu próbuje wyciskać na siłowni i zalewa się botoksem, Kamil prowadza się z wielorybem, a ten wypisuje bzdury o czarnych małolatach - wszyscy równie żałośni w poszukiwaniu życiowego alibi. Jacek Poniedziałek ROCKS!

 • oona

  Oceniono 14 razy 10

  @fliteratka- o to ,że by tą dwunastolatkę z chęcią wziął do pokoju i długo pieścił("..odnalazłem wśród oblepiających mnie dzieci takie śliczne małe zwierzątka..."za dwudziestkę mógłbym taką pachnącą miodem, śniadą dziewczynkę wziąć do swojego hotelu i pieścić przez wiele godzin"). . O to ,że nazywa afrykańskie kobiety zwierzętami i porównuje seks z nimi do kopulacji zwierzęciem,mówiąc ,ze każdy facet o tym-ospółkowaniu ze zwierzęciem, marzy ("Zawsze uważałem, że w pragnieniu białych mężczyzn, by posiąść czarne kobiety, jest pewna prawidłowość.(...)Widzę tę siłę (...)Jako sublimację żądzy spółkowania ze zwierzętami.").
  JAK KOBIETA MOŻE BRONIĆ KOGOŚ TAKIEGO? Ohyda. Umysł do cna przeżarty patriarchatem. W książce jeszcze opisuje swoją koleżankę ,która też była na wystawie i jak uważał sie za lepszego od niej i odnosił jak do samicy rozpłodowej.

 • oona

  Oceniono 12 razy 8

  Nie oburza was traktowanie kobiet jak zwierząt ale oburza wielce głupi filmik na którym uczniowie parodiują papieża. Oto religijny fundamentalizm, Arabia Saudyjska Europy, w której kobiety są traktowane jak gorsza płeć.

 • oona

  Oceniono 11 razy 7

  Powtarzam bo niektórzy chyba nie wiedzą o czym mowa .A o tym ,że by tą dwunastolatkę z chęcią wziął do pokoju i długo pieścił("..odnalazłem wśród oblepiających mnie dzieci takie śliczne małe zwierzątka..."za dwudziestkę mógłbym taką pachnącą miodem, śniadą dziewczynkę wziąć do swojego hotelu i pieścić przez wiele godzin"). . O to ,że nazywa afrykańskie kobiety zwierzętami i porównuje seks z nimi do kopulacji zwierzęciem,mówiąc ,ze każdy facet o tym-ospółkowaniu ze zwierzęciem, marzy ("Zawsze uważałem, że w pragnieniu białych mężczyzn, by posiąść czarne kobiety, jest pewna prawidłowość.(...)Widzę tę siłę (...)Jako sublimację żądzy spółkowania ze zwierzętami.").
  JAK KOBIETA MOŻE BRONIĆ KOGOŚ TAKIEGO? Ohyda. Umysł do cna przeżarty patriarchatem. W książce jeszcze opisuje swoją koleżankę ,która też była na tej wyprawie i jak uważał się za lepszego od niej i odnosił jak do samicy rozpłodowej.

 • jolaola

  Oceniono 11 razy 7

  facet jest obrzydliwy ,on nie ma orientacji, to co napisał , nie można usprawiedliwiać wiekiem , on ma problem , duży problem

 • poszukujezony

  Oceniono 11 razy 7

  szczerze mowiac jestem zaskoczony, zdarzalo mi sie przypadkiem wysluchac jego audycji w radiowej trojce, facet troche przynudzal, (ale ja ogolnie nie lubie rodzaju muzyki jaka prezentowal) ale wydawal sie spokojny i kulturalny, a tu takie cos... od razu powiem - nie, normalnemu facetowi nie przyjdzie nawet na mysl seks z 12letnim dzieckiem!! ciekawe co na to jego zona, ktora notabene szanuje i lubie

 • kwiatkalafiora

  Oceniono 11 razy 7

  @amarulka, porównywać marzenie pedofilskie aktu obcowania z 12letnią dziewczynką ciałem zarabiającą na utrzymanie siebie i rodziny, a chęć walnięcia piórnikiem w łeb niesfornego ucznia - bardzo na miejscu, nie ma co. gratuluję wyczucia. idź lepiej tej "matmy" poucz, bo o świecie i życiu to masz blade pojęcie.
  "My jako ludzie tym roznimy sie od zwierzat, ze nie ulegamy instynktowi i decydujemy, czy chcemy przedsięwziac jakies kroki. Jesli tego nie rozumiesz, to Ci serdecznie wspolczuję". Nie wiem skąd pomysł, że nie rozumiem tego banału. Owszem, tym - przynajmniej w teorii - różnimy się od zwierząt, że część przedstawicieli naszego ludzkiego gatunku potrafi - jak zechce - opanować swoje instynkty. ale wg Twojego toku rozumowania jeśli mam mordercze mysli odnośnie moich dzieci to jest wszystko OK bo to tylko myśli? albo jak napawam się wyobrażaniem sobie jak z nimi obcuję cieleśnie to też wszystko jest w najlepszym porządku, bo "tylko" fantazjuję sobie? a jak marzę o obdarciu kota ze skóry i to sobie wyobrażam, to to też jest OK? proszę, nie ośmieszaj się dziewczyno.

 • oona

  Oceniono 18 razy 6

  vivi... ale to nie znaczy że musi opisywać swoje pedofilskie myśli w książce! Bo to są pedofilskie myśli i zamiast się nimi chlubić powinien nad nimi panować a nie jeszcze się nimi chwalić.

 • aeris

  Oceniono 11 razy 5

  szkoda Jopek. Z takim pedofilem sie zwiazac! lepiej niech uwaza na swe dzieci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX