Doda odwołała urodziny?

TYLKO U NAS szczegóły sprawy.

Dokładnie za dwa tygodnie Doda powinna świętować swoje 27. urodziny. Gwiazda planowała wielką imprezę w warszawskim klubie SHOW na 11 lutego. Ostatecznie zdecydowała się jednak przełożyć party na inny termin. Co było powodem takiej decyzji? Doda chciałaby, żeby na urodzinach pojawił się jej ukochany. Niestety na razie nie jest to możliwe, bo Adam dochodzi do siebie po wielomiesięcznym leczeniu.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, drugim powodem jest promocja płyty. Doda intensywnie pracuje nad wydaniem nowego albumu. Będzie on zatytułowany "Seven Temptations".  Urodzinowa impreza jest doskonałym momentem na jego prezentację. Z nieoficjalnych informacji wiemy też, że będzie to naprawdę huczna impreza! Gwiazda bardzo chciałaby sobie i Adamowi wynagrodzić ciężkie i wyczerpujące dla obojga miesiące, dlatego szykuje coś niezwykłego.

 

Impreza odbędzie się 15 marca w klubie SHOW. Będziemy was na bieżąco informować o szczegółach.

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Doda: Mam niezły sajgon

Doda pomaluje Pałac Kultury na różowo!

Światowe media piszą o Dodzie - Chiny, USA, Francja

Więcej o:
Komentarze (51)
Doda odwołała urodziny?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • margo188

  Oceniono 23 razy 21

  nieee! nie informujcie! prosimy!

 • fanizymiko

  Oceniono 34 razy 18

  Doda jest genialna i potrafi naginac czasoprzestrzen. Tylko Krolowa moze decydowac kiedy wypada rocznica jej urodzin a nie jakis tam "Kalendarz" :))))

 • sansa

  Oceniono 28 razy 18

  Promocja płyty jest pierwszym i jedynym powodem.

 • shadylady

  Oceniono 28 razy 18

  Nergal trafił tydzień temu do szpitala z ciężką infekcją Dodzia nawet nie pofatygowała się do niego....A za miesiąc on jeszcze nie będzie mógł się udzielać, kłamstwa Dody, tu chodzi TYLKO o promocję płyty, nie o żadnego Adasia, oni nie są już parą

 • kwiatkalafiora

  Oceniono 17 razy 15

  @farnoholik idź się lecz na uszy, jeśli uważasz że Doda gra rocka. Doda gra czysty pop, ale wmawia ludziom, że to rock. jak widać część kretynów co swoją wiedzę klasyfikacji gatunków muzycznych opierają na audycjach RMFFM i "zetki" daje się nabierać.

 • fuckklische

  Oceniono 22 razy 14

  Odwolala, bo Jarosinska strzelila focha i powiedziala, ze nie przyjdzie. Tak wiec nici z walki w kisielu, wiec urodzin nie bedzie...

 • kloceklego

  Oceniono 18 razy 14

  "Będziemy was na bieżąco informować o szczegółach." - po co?

 • lear

  Oceniono 18 razy 14

  Doda to nie potrafi przestać odnosić się do Jezusa Chrystusa, religii, mistyki, bo nawet tytuł taki pretensjonalny - bliski tytułu albumu Madonny "confessions on the dance floor".
  A na co dzień wali na oślep Panu Jezusowi, Kościołowi, Biblii itp itd.
  Pani Dodo toż to objaw schizofrenii...

 • kloceklego

  Oceniono 24 razy 12

  "Doda odwołała urodziny?" - czyli za rok będzie ciągle w tym samym wieku co teraz?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX