Karolina Ferenstein-Kraśko zakrywała brzuch. Ale gdy stanęła bokiem, wszystkie starania spełzły na niczym

Trzecie dziecko Karoliny Ferenstein-Kraśko ma przyjść na świat lada dzień. Żona dziennikarza bardzo się starała, by zasłonić brzuch.

1.

Paparazzo zrobił Karolinie Ferenstein-Kraśko zdjęcia, gdy spacerowała po Warszawie. Wygląda na to, że naprawdę bardzo chciała ukryć ciążowy brzuch, bo okryła się długim szalem.

2.

Wystarczyło jednak, że żona dziennikarza stanęła bokiem, a cały jej wysiłek spełzł na niczym. Widać, że rozwiązanie jest tuż tuż - termin porodu jest wyznaczony na koniec grudnia. Para spodziewa się córki.

3.

"Dzieciątko ma przyjść na świat pod koniec roku. To będzie piękny prezent na Boże Narodzenie" - zdradził "SE" przyjaciel pary. Kraśkowie mają już dwóch synów, 8-letniego Konstantego i 6-letniego Aleksandra.

4.

Brzuch Ferenstein-Kraśko bardzo się powiększył w ciągu zaledwie miesiąca. Na początku października wzięła udział w Wielkim Biegu Św. Huberta, zorganizowanym w Stadninie Ferensteinów w Gałkowie. Mocno zaawansowana ciąża nie była dla niej żadnym ograniczeniem.

5.

Przyszła mama nie zwalnia tempa i pomimo mocno już zaawansowanej ciąży pozostaje aktywna. Musimy przyznać, że robi to bardzo stylowo.

6.

Na początku czerwca Ferenstein-Kraśko wzięła udział w zawodach CSIO. Wtedy jeszcze niewiele osób wiedziało o tym, że jest w błogosławionym stanie. Trudno było się tego także domyślić po jej wyglądzie.

7.

Do myślenia mógł zaś dawać strój, jaki miała na sobie pod koniec maja na rozdaniu nagród Plejada Top Ten. Obszerna w okolicach brzucha bluzka, to częsty wybór wśród celebrytek, które chcą jak najdłużej utrzymać w tajemnicy swój błogosławiony stan. Mimo luźnego kroju, żona dziennikarza w zabawny sposób skomentowała na Facebooku tę kreację. "Czy ja jeszcze kiedyś się zmieszczę w taką spódnicę ? :)" - napisała.

8.

A tak Ferenstein-Kraśko prezentowała się jeszcze przed zajściem w ciążę na pokazie mody Łukasza Jemioła.

Więcej o:
Komentarze (20)
Karolina Ferenstein-Kraśko zakrywała brzuch. Ale gdy stanęła bokiem, wszystkie starania spełzły na niczym
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • foxylion

  Oceniono 1 raz 1

  z innej beczki:
  zakrywała odbyt aż trafiła na Analiasza

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Koń owinięty derką

 • joankb

  Oceniono 1 raz 1

  Mam nadzieję, że pan Kraśko zniknie nam z oczu. Razem z żoną.

 • boo.boo

  Oceniono 1 raz 1

  No ale o czym wy bredzicie gimbazo ? Od tygodni trąbicie, że ona jest w zaawansowanej ciąży więc co to za rewelacje teraz serwujecie ? Ot- chłodniej się zrobiło to i okryć się chciała- widocznie ona nie z tych co nawet przy minus 5 lubi świecić brzuchem- w brzuch też może być człowiekowi zimno.

 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz 1

  Niesamowite że kobieta w ciąż ma brzuch, a przepraszam przecież teraz laski w ciąży mają czteropak a jak ta ma normalny brzuch to jakiś ewenement .

 • Gość: z

  Oceniono 1 raz 1

  jest w końcówce ciąży to chyba normalne , że ma brzuch co nie? Dziwne by było gdyby tuż przed porodem była płaska jak decha no to by mogła być jakaś sensacja. Dlatego cały artykuł do dup...

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Długo redakcja wytrzymała.
  Dawno nie było "brzuszków":)

 • dodosdontquack

  Oceniono 3 razy 1

  Płetwal błękitny

 • Gość: annnnn

  Oceniono 3 razy 1

  czy to jest sens robić taki namiot z siebie? przecież wiadomo, że jest w ciąży to po co tak się zakrywa??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX