TYLKO U NAS. Uczestnik "VoP" złapał Edytę Górniak za pupę. Dlaczego? Wyjaśnił w programie. Nam jednak powiedział coś innego

Adrian Wojtków przez weekend był bohaterem internetu. W "The Voice Of Poland" trafił do drużyny Edyty Górniak. Kiedy się obejmowali... złapał ją za pupę. W rozmowie z Plotek.pl wyjaśnił, co tak naprawdę się wydarzyło.

Tuż po incydencie Maciej Musiał zapytał go, czy specjalnie wybrał Edytę Górniak, żeby złapać ją za pośladki.

No... tak - potwierdził wtedy.

W rozmowie z Plotek.pl przyznał jednak, cała akcja wcale nie była wcześniej zaplanowana.

- To było zrobione w emocjach i myślę, że ludzie, którzy byli w studiu widzieli, że zrobiłem to przypadkowo. Część materiału została wycięta, więc może nie do końca było widać, że wszyscy obrócili to w żart.

Dlaczego zatem powiedziałeś Maciejowi Musiałowi, że zrobiłeś to celowo?

- To też powiedziałem w emocjach...

Edyta była zła?

Nie, Edyta w ogóle nie była zła i potem wspomniała nawet o tym i obróciła to w żart, więc nikt na nikogo się nie gniewał.

Jak odebrałeś zamieszanie wokół własnej osoby po tej aferze?

- To, co wywołało burzę i szum w internecie na początku zdziwiło mnie. Czytałem wszystko, co pojawiło się w internecie, ale tego było tyle, że trudno to było ogarnąć, więc skupiłem się tylko na pozytywnych komentarzach.

Co teraz?

- Chcę się skupić na pracy nad albumem. To jest mój cel. Nic innego. I ogromnie cieszę się, że pojawiła się jednak spora część osób, do których dotarłem muzyką. Dziękuję.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
TYLKO U NAS. Uczestnik "VoP" złapał Edytę Górniak za pupę. Dlaczego? Wyjaśnił w programie. Nam jednak powiedział coś innego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ktoś kto kocha

  0

  Adrian! Kocham Cie. Od roku czekam na kontakt osobisty i bezpośredni z Tobą.Jesteś moim marzeniem......Całuje Cie słodko....zakochałem się w Tobie.,
  Mężczyzna

 • Gość: Gość - Polska

  0

  Adrian.Jesteś artysta wymagającym od siebie.Człowiekiem, który wszystkie atutu swoje wykorzystuje, aby sie rozwijac i i odnieść sukces. Tajent muzyczny, słuch.... cudowny głos, komunikatywnośc. Spojrzenie uwodzące, czuły dotyk- całym soba działasz, równiez na mnie. Stałes sie moim idolem i moim marzeniem. Proszę o osobisty kontakt.....Nie wiem czy tak moge pisac, ale .....zakochałem sie w Tobie! Ściskam serdecznie. Mężczyzna.

 • antydoda

  0

  Tylko mam nadzieję, że nie wyprodukują takiego paszteta jak ta cała Sarsa, która nie ma za grosz talentu, a tekst chyba na kolanie albo po pijaku pisany.

 • antydoda

  0

  Odruchowo zrobił, a niektórzy już go od zboczeńca wyzwali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX