Natalie Portman w Krakowie. Nie poznalibyśmy jej na ulicy![ZDJĘCIA]

Natalie Portman była gościem plenerów Film Spring Open dla młodych filmowców. Zwiedziła także Kraków. Jak wyglądała gwiazda?

To był wyjątkowy dzień dla mieszkańców Krakowa, mogli bowiem oni spotkać przechadzającą się ulicami ich miasta Natalie Portman. Hollywoodzka gwiazda przyleciała do Polski na zaproszenie operatora Sławomira Idziaka jako gość specjalny plenerów dla młodych filmowców pod nazwą Film Spring Open.

 

<< ZOBACZ NATALIE PORTMAN W KRAKOWIE >>

 

Natalie Portman i  Sławomir Idziak pracowali razem przy okazji jej debiutu reżyserskiego - filmu "Opowieść o miłości i mroku", ekranizacji pamiętników izraelskiego pisarza Amosa Oza.

Już wtedy, gdy czytałam książkę po raz pierwszy, mogłam wizualizować w swojej głowie cały film - mówiła w rozmowie z The Associated Press podczas izraelskiej premiery filmu. - To było takie osobiste. Od razu miałam skojarzenia z wieloma rodzinnymi historiami, wśród których dorastałam. Były one pełne nostalgii i tęsknoty za krajem, który być może nie jest tym, czym wydaje ci się, że jest.

Aktorka sama napisała scenariusz, sama wyreżyserowała produkcję, a także zagrała w niej. Choć do tego ostatniego zmusiły ją sprawy finansowe.

Nie planowałam zagrania Fani - cytuje słowa Natalie Portman Wyborcza.pl. - Chciałam, żeby to był ktoś inny, nieznany. Prawda jednak jest taka, że nikt nie chciał mi dać pieniędzy na film, który będę tylko reżyserować. Za każdym razem słyszałam: "Ale gdybyś sama w nim zagrała, to co innego!".

Natalie Portman ma polskie korzenie. Dziadek gwiazdy był z Rzeszowa, jednak dopiero teraz po raz pierwszy udało jej się odwiedzić nasz kraj. Choć jej wizyta trwała zaledwie jeden dzień udało jej się znaleźć czas nie tylko na oficjalne spotkania. Do Polski przyleciała nie własnym samolotem lecz liniami Easy Jet.Prosto z lotniska pojechała do hotelu Sheraton. Pozwoliła sobie także na krótki spacer po Krakowie. Odwiedziła m.in. Kościół Mariacki i Kazimierz.

Po ulicy poruszała się w towarzystwie ochrony skryta za wielkimi okularami i parasolem. Na spotkaniu z młodymi filmowcami, jak donosi "GW", była "zaskakująco przystępna", otwarta, chętnie pozowała do zdjęć i odpowiadała na pytania. Wizyta Natalie Portman w Krakowie trwała niestety tylko jeden dzień.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (26)
Natalie Portman w Krakowie. Nie poznalibyśmy jej na ulicy![ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • antekpurna

  Oceniono 16 razy 14

  natalie portman to dla nich gwiazdka a jeniffer lopez wielka gwiazda.
  widac jaki gust filmowy mają redaktorki z tego szmatławca.

 • Gość: @

  Oceniono 14 razy 12

  Gwiazdka? Ma BAFTA, Oscara i Golden Globe! Dla GW gwiazda to Gessler albo Grycan.

 • Gość: simon

  Oceniono 17 razy 11

  N 3s3orry, ale nazywanie zdobywczyni Oscara "gwiazdką" to dziennikarska masakra. Gimbaza master level :)

 • Gość: Joanna

  Oceniono 9 razy 9

  Plotku, troche powagi. Natalie Portman jest laureatka wielu nagrod (w tym Oscara) - i jest dobra aktora, nie "gwiazdka".
  Nie zywie dla niej sympatii, niemniej jednak wasze okreslenie jest po prostu obrazliwe. Albo dowodzi totalnej ignorancji, byc moze nie znacie definicji "gwiazdki:.

 • Gość: cezar85

  Oceniono 8 razy 6

  portman to nie mroczki

 • elenita

  Oceniono 7 razy 5

  Gwiazdka?! Czy ja dobrze widzę? Zdaniem Plotka Natalie Portman to gwiazdka? Mam nadzieję, że to literówka, że taka porażająca ignorancja nie dzieje się naprawdę :( No chyba że Plotek jest umysłowością bliski tej blondynce nieznającej Grotowskiego.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 5 razy 3

  To był wyjątkowy dzień dla mieszkańców Krakowa. Stanęły fabryki i huty i wszyscy wyszli na krakowskie Błonia.

 • antekpurna

  Oceniono 2 razy 2

  bo karo to redaktorek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX