Anna Mucha ze Stefanią i Teodorem. Trochę przytyła? Nieważne! Oczu nie można oderwać od dzieci. Ale są już duże!

Anna Mucha i Marcel Sora wybrali się z dziećmi na spacer. Zobaczcie, jak prezentowała się aktorka podczas rodzinnego popołudnia.

.

Paparazzo spotkał Annę Muchę i Marcela Sorę pod jedną z warszawskich restauracji, gdzie para zjadła lunch razem z ich dwojgiem dzieci Stefanią i Teodorem.

Anna Mucha wydaje się być teraz jakby bardziej kobiece kształty. To wina fasonu sukienki, a może trochę przytyła? Aktorka znana jest ze słabości do włoskiej kuchni. Sama wielokrotnie podkreślała, że "taniej ją ubrać, niż nakarmić". Wierzymy na słowo, naszym zdaniem jednak i tak wygląda jak milion dolarów.

Mimo że z przyjemnością patrzy się zarówno na Annę Muchę jak i na Marcela Sorę, który - jak zwykle zresztą - prezentował się bardzo modnie, jednak nasz wzrok od razu przyciągnęły dzieci pary. Ale one wyrosły!

Stefania ma już prawie 4 lata i zdaje się wyrastać na małą elegantkę. Dziewczynka z dumą szła z ulicą w okularach przeciwsłonecznych, których pozazdrościłby jej niejeden dorosły - miały modny fason "aviator".

Teodor jest już na świecie od półtora roku i - jak widać - stoi on dla niego otworem. Chłopiec już całkiem dziarsko chodzi.

Przed Anną Muchą teraz nie tylko wyzwania związane z zapanowaniem nad tą wesołą gromadką, lecz także zawodowe. Aktorka ma wystąpić w drugiej części filmu "Pitbull" w reżyserii Patryka Vegi. W produkcji zabraknie natomiast Dżemy (Weronika Rosati).

Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi - Teodorem i Stefanią.

 

Więcej o:
Komentarze (47)
Anna Mucha ze Stefanią i Teodorem. Trochę przytyła? Nieważne! Oczu nie można oderwać od dzieci. Ale są już duże!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • changeable8

  Oceniono 8 razy 6

  Czy wy w tej redakcji w ogóle widzieliście milion $...? Albo chociaż dolara?

 • fanizymiko

  Oceniono 5 razy 3

  czy Ania wraz z Borysem Szycem też przekazali swoje wynagrodzenie w reklamie Lidla na cele społeczne?

  przy Wellman cała szopka a tu cisza...

 • hans_close

  Oceniono 1 raz 1

  Kim właściwie jest ta Mucha?

  Kiedyś dawała d... Wojewódzkiemu a potem widziałem ją nawet w reklamie Play i nadal nie wiem skąd ona jest tak znana? Dziennikarką raczej nie jest, nie ten poziom intelektualny. Chyba nie śpiewa i raczej nie jest aktorką, więc kim ona jest???

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  tyjodor i stefka to tak ale jeszcze jeden leszczyk jest na foto to co za on. ?????---bo ta niezadowolona baba to koleżanka kima ---nie myle się????

 • Gość: margot452

  Oceniono 1 raz 1

  "Anna Mucha wydaje się być teraz jakby bardziej kobiece kształty"
  Autor tego zdania wydaje się być analfabetą - ale dla gimbusów z Plotka to typowe....

 • Gość: Anka

  0

  Dla każdej mamci jej latorosle najpiękniejsze.

 • Gość: marek

  0

  oj toż to nadwaga jak nic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX