Doda pokazała zdjęcie z sądu. "Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka". Zapytaliśmy Szulim o jej nieobecność

Konflikt na linii Doda - Agnieszka Szulim wkroczył na drogę sądową. Dziennikarka nie pojawiła się już dwa razy na rozprawie, co odnotowała kąśliwie Doda. Dlaczego? Gospodyni "Na językach" odmawia komentarza.

Doda i Agnieszka Szulim są ze sobą tak skonfliktowane, że nieporozumienia między nimi musi rozstrzygać sąd. W czwartek odbyła się kolejna rozprawa, w której oskarżoną jest gospodyni programu "Na językach". Dziennikarka nie pojawiła się na sali. Poinformowała o tym sama Doda wrzucając wymowne zdjęcie na Instagram, przedstawiające pustą ławę oskarżonych.

Można? Można. Bez papparazzi, bez szumu, bez cyrku i jak widać ....bez oskarżonej. Drugi raz #AgnieszkaJużDawnoTutajNieMieszka

Spotkaliśmy Agnieszkę Szulim na imprezie z okazji 10-lecia "DD TVN", jednak dziennikarka nie chciała w rozmowie z nami poruszać tego tematu. Jak zareagowała, możecie zobaczyć w wideo powyżej.

Agnieszki Szulim nie było w sądzieScreen z Instagram.com/dodaqueen/

Kilka dni temu Doda rozmowie z magazynem "Flesz" wyznała, że jej mama walczy z nowotworem. Przyznała, że program Szulim przysporzył jej rodzinie sporo stresu.

Nie znałam jej i nie obchodziła mnie do momentu, gdy zaczęła publicznie obrażać moich rodziców oraz śmiać się z wypadku, po którym znalazłam się w szpitalu - powiedziała piosenkarka. - Moi rodzice ciężko przeżyli newsy w jej programie. Mamę zaatakował nowotwór, tata też zaczął mieć problemy ze zdrowiem. Mogła domyślić się, jaką krzywdę wyrządza.

W programie "Na językach" temat rodziny Rabczewskich miał pojawić się aż 5 razy, w tym, jak podkreśla Doda, także w Boże Narodzenie. Piosenkarka wspomina po raz kolejny, jak Agnieszka Szulim rzucała jej tekturową podobizną i sugerowała, że wypadek, który sprawił, że Doda znalazła się w szpitalu, ta miała spowodować specjalnie. Szulim poruszyła też inny bolesny temat - nieślubnej córki ojca Dody.

Najgorsze jest to, że osoby, które nie są inne, chorują przez długotrwały stres spowodowany przez medialną nagonkę. Daliśmy radę, ale było ciężko - odpisała Doda jednemu z internautów na swoim Instagramie.

W sądzie toczą się już 3 sprawy pomiędzy członkami rodziny Rabczewskich a Agnieszką Szulim. Szulim została pozwana przez Rabczewskich oraz oddzielnie przez Dodę (naruszenie dóbr osobistych i fałszywe oskarżenia". Sama pozwała piosenkarkę za pobicie, do którego miało dojść podczas gali "Niegrzeczni 2014".

karo

Doda Aplikacja Plotek

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (11)
Doda pokazała zdjęcie z sądu. "Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka". Zapytaliśmy Szulim o jej nieobecność
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 1 raz 1

  Jak ktoś zachoruje w rodzinach ludzi pobitych przez Dodę, obrażonych przez Dodę, publicznie upokorzonych przez Dodę, wyśmianych przez Dodę - powinni ją pozwać o spowodowanie choroby.

 • pan.malowany

  Oceniono 3 razy 1

  Szulim czuje sie ponad prawem?

 • Gość: malwina

  Oceniono 1 raz 1

  szkoda ze tego dekoldu z tymi sztucznymi bimbami do pepka nie zalozyla az dziennikarz w 17 sekundzie video spojrzal,pewnie musial bo go ta golizna w oczy razila

 • Gość: adonis

  0

  czytam i czegoś nie rozumiem, kto to jest ta Dorota o której tyle szumu jakby była nie wiadomo kim, a ja Jej nawet nie znam! czy to ta z której się wszyscy nabijają? przeceż w tej osobie głosu nie ma za grosz, nie mówiąc urodzie i rozumie o co ten cyrk, chce aby było o Niej głosno niech się weżmie do roboty, Biedronka czeka na pracowników na kasę

 • Gość: adonis

  0

  dajcie spokój z tą Dodą niby piosenkarką, kto Ją promuje, przecie to dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: ;)

  Oceniono 2 razy 0

  Szulim po prostu boi sie konfrontacji i ponoesienia konsenkwencji swoich czyow, robi to co zawsze w takich sytuacjach czyli chowa glowe w piasek i tutaj akurat gra na zwloke. To jest troche zalosne, zachowuje sie jak glupia malolata, a to juz stara baba. Nie jestem fanka Dody, wrecz do niedawna nawet lubilam Szulim, ale jej zachowanie jest irytujace

 • Gość: asd

  Oceniono 3 razy -1

  szulim nie powinna wysmiewać publicznie nieślubnej córki KOGOKOLWIEK ! nie miała prawa informować świata o tym, nawet choćby wszyscy wiedzieli.
  Karma jest sprawiedliwa. Jak ją zostawi syn milionerów , straci pracę i "sławę". Amen

 • Gość: Pauli

  Oceniono 1 raz -1

  dwie nabotoksowane głupie baby

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  przecież to Doda jest oskarzona, a nie Szulim....co za matołek z tej Dody

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX