Kuba Wojewódzki ostro o Karolinie Korwin Piotrowskiej atakującej Michała Żebrowskiego. Mamy jej komentarz. Jeszcze mocniejszy

Karolina Korwin Piotrowska nie wierzy w wyjaśnienia Kuby Wojewódzkiego, który broni Michała Żebrowskiego i uważa, że showman nienawidzi jej.

Wszystko zaczęło się od zdjęcia ze szpitalnego łóżka, które pokazał na Facebooku Michał Żebrowski. Karolina Korwin Piotrowska zarzuciła mu, że to "głupi lans" i "apetyt na lajki". Kuba Wojewódzki ostro zaatakował dziennikarkę pisząc m.in., że ta "nie wie, albo udaje że nie wie, że często takie zdjęcie to jedyna metodą, aby poradzić sobie z tak zwanymi paparazzi".

Karolina Korwin Piotrowska jednak nie dała się przekonać.

Znam osoby, które są chore, nikt nie robi show ze swojego cierpienia. Zresztą, jak napisałam w "Grazii", można to było pokazać innym zdjęciem - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Dziennikarka jest bardzo aktywna na Facebooku, jednak w tym przypadku zdecydowała, że nie napisze tam komentarza do afery.

Po co mam to robić? Kuba Wojewódzki nienawidzi mnie od lat, pokazał to po raz kolejny, ja go nie nienawidzę mimo wszystko, ale to pewnie rodzaj sportu, który sprawia mu przyjemność, bardzo mu współczuję.

A oto pełny wpis Kuby Wojewódzkiego:

Wpis Kuby WojewódzkiegoFacebook.com/Kuba Wojewódzki - Król TVN

Wzajemna niechęć (to łagodne określenie) Kuby Wojewódzkiego i Karoliny Korwin Piotrowskiej ma już sporą historię. Jednym z jej odsłon była recenzja wywiadu Kuby Wojewódzkiego dla "Newsweeka", której dokonała Karolina Korwin Piotrowska.

Przeczytałam wywiad KW W Newsweeku i jest mega beznadziejny, zalany womitem pustosłowia i onanizmem, dramatycznie nudny i chyba lepiej ciszej nad tą trumną, po co ten dym?  Powinien podziękować Lisowi, że z takiej kupy okładkę zrobił, bo to wstyd. Aż mi gorączka skoczyła - napisała wtedy.

alex

Kuba Wojewódzki Aplikacja Plotek

Więcej o:
Komentarze (39)
Kuba Wojewódzki ostro o Karolinie Korwin Piotrowskiej atakującej Michała Żebrowskiego. Mamy jej komentarz. Jeszcze mocniejszy
Zaloguj się
 • Gość: Ola

  Oceniono 118 razy 112

  głupie 50-letnie dzieci, może dajcie sobie łopatkami po razie i wreszcie będzie spokój, dobrze?

 • pannamigootka

  Oceniono 52 razy 44

  Śpieszmy się nienawidzić ludzi , tak szybko odchodzą ;(

 • Gość: cedr

  Oceniono 69 razy 43

  Piotrowska jest niezbędna bo nakłuwa celebryckie balony , wielkie jak ich ego. Żebrowskiego przestałem lubić po tym w TV dał upust swojemu neoliberalnemu kredo. Wojewódzki (moim zdaniem zaznaczam) przestał być zabawny już dość dawno temu . Na swojej kanapie przyjmuje podobnych sobie , a to trudno określić jako interesujące i zajmujące . Wyszczerbienie ostrza jego dowcipu widać w odpowiedzi na komentarz Piotrowskiej . Jest pełen osobistych wycieczek nawet do garderoby . To ani merytoryczne ani mądre ,

 • andronikus

  Oceniono 58 razy 30

  Narcyz Wojewódzki borni drugiego narcyza Żebrowskiego który się lanśi na chorobę...Żebrowski zawsze był dupkiem.

 • augenthaler

  Oceniono 42 razy 22

  To co się rzuca w oczy w tekście Wojewódzkiego, to znaki zapytania po spacji. Jak u gimbusów. Facet chyba czyta jakieś książki i chyba zauważył, że nigdzie i nigdy nie stawia się wykrzykników czy znaków zapytania po spacji. Nie w języku polskim. To pachnie wtórnym analfabetyzmem albo początkiem demencji.

 • pumpernik

  Oceniono 17 razy 17

  Paparazzim bardziej by było przykro, gdyby to nie był wyrostek lecz prostata.

 • Gość: notremak

  Oceniono 14 razy 10

  Nie wiem dlaczego, ale do czasu tego fotosiku wydawało mi się, że z Żebrowskiego jest normalny facet.

 • Gość: N.Dyzma

  Oceniono 18 razy 6

  Wojewódzki przyczynił się do 20 % oddanych głosów na politycznego abnegata i ignoranta Pawła "banksterka,partiokracja,FAKRO,Kolorz,repolonizacja" Kukiza.Efektem tego jest prezydentura wielebnego prezydenta PiS i ePiSkopatu Dudy.Jak Miszczak wynalazł kogoś takiego jak Rozenek to jakoś dalej wolę znosić Wojewódzkiego mimo jego apelu o głosowanie na Kukiza.

 • Janusz Samujło

  Oceniono 26 razy 6

  pan kuba wojewodzki to niea wszelk wszalka jest gosc opiniotworczy to jest facet ktory za wszelka cene chce utrzymac sie na topie - dla mnie to nie jest top tylko dno z ktorego mam nadzieje nikt go nie wyciagnie
  janusz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX