Kuba Wesołowski z żoną nad morzem. Wybaczcie, nie będzie sensacji. W tym przypadku TO wystarczy

Kuba Wesołowski i jego żona Agnieszka odpoczywają nad polskim morzem. Jak wygląda ich leniwy dzień? Nie spodziewajcie się sensacji. Zwyczajne popołudnie z bliskimi. Przypadku tej pary jednak nie potrzeba niczego więcej. Razem są tacy uroczy.

Kubę i Agnieszkę Wesołowski w jednej z nadmorskich restauracji w Sopocie spotkał paparazzo. Oboje razem ze znajomymi raczyli się kolorowymi drinkami. Wesołowskiemu chyba bardzo one smakowały, a przynajmniej dekoracja, bo o ile zawartość kielicha znikała powoli, o tyle jego przybranie zostało spożyte praktycznie od razu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA WESOŁOWSKICH ZNAD MORZA >>

Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski pobrali się w czerwcu zeszłego roku, w kościele Najświętszego Serca w Starej Miłośnie. Po ceremonii goście (a wśród nich wiele gwiazd) bawili się na weselu w hotelu Brant w Wiązownie pod Warszawą, którego aktor jest współwłaścicielem.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (15)
Kuba Wesołowski z żoną nad morzem. Wybaczcie, nie będzie sensacji. W tym przypadku TO wystarczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Sqrwiel

  Oceniono 98 razy 90

  Co za czasy. Ludzie będący w związku, siedzący przy jednym stoliku, zamiast rozmawiać wgapieni w smartfony. I co tam takiego ciekawego w tych smartfonach? Jolka poinformowała na Fejsie, że boli ją głowa. Paweł, że zjadł rybę. Zdzisiek, że jeździ na rowerze itp pierdy. Inni debile, całymi daniami śledzą te durne wpisy, klikając na "lubię to". Co takiego lubicie? Każde pierdnięcie waszych znajomych? W takim razie, smutne wasze życie skoro musicie żyć życiem innych.

 • Gość: Alan

  Oceniono 31 razy 29

  kogo to obchodzi...

 • browaryr

  Oceniono 16 razy 12

  "spotkał paparazzo"...-mnie jak spotykaja paparazzo t chca na jabolka "pożyczyć":Ddam czasem bo ciepło a pic sie chce:)

 • Gość: .

  Oceniono 10 razy 10

  to syn tego ex-biskupa?

 • Gość: człek

  Oceniono 12 razy 8

  a kto to jest?

 • Gość: JanKa

  Oceniono 7 razy 7

  ..... a kto to jest ? ..... nie znam człowieka ... wakacje na siedząco przy stoliku ze szklanką czegoś tam w ręku ? ..... to nic innego jak lans .... to już wakacje z FWP wyglądały bardziej "wakacyjnie"

 • Gość: czytelniczka

  Oceniono 6 razy 6

  dwa najwazniejsze niusy na pierwszej stronie GW - Kuba Wesolowski i Kaja Paschalska na wakacjach. naprawde nie ma wazniejszych informacji?

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  co to za leszczyk?????--w czym grywa ????-gdzie występuje?????---nie znam człowieka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX