Deląg narzekał na jakość koszulek od Kupisza. Co na to projektant? Mamy komentarz menedżera

Jego koszulki z orłem zrobiły prawdziwą furorę, ale Deląg najwyraźniej nie dołączył do fanów Kupisza. "Są jednorazowego użytku!" stwierdził. Poprosiliśmy o komentarz projektanta.

Gwiazdy kochają t-shirty od Kupisza - wyglądają w nich świetnie, więc trudno im się dziwić. Jednak Paweł Deląg umieścił na Facebooku wpis, w którym oburza się na ich jakość - twierdzi, że po ręcznym praniu, koszulki zbiegły się tak, że nadają się jedynie dla jego syna.

Co na to Robert Kupisz?

Wszystkie ubrania marki Robert Kupisz zawierają metkę pielęgnacyjną, z którą zalecamy się zapoznać. Jeśli towar z jakiegoś powodu nie spełnia oczekiwań klienta, zapraszamy do butiku, gdzie można dokonać reklamacji zakupionego towaru - zapewnił nas Krzysztof Malinowski, PR Manager marki. - Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne i nasz dział Obsługi Klienta odpowiednio się tym zajmie.

Czy Paweł Deląg da się przekonać i wybaczy Kupiszowi? Czekamy na dalszy rozwój akcji.

jus

Więcej o:
Komentarze (10)
Deląg narzekał na jakość koszulek od Kupisza. Co na to projektant? Mamy komentarz menedżera
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 28 razy 22

  "Wszystkie ubrania marki Robert Kupisz zawierają metkę pielęgnacyjną, z którą zalecamy się zapoznać. Jeśli towar z jakiegoś powodu nie spełnia oczekiwań klienta, zapraszamy do butiku, gdzie można dokonać reklamacji zakupionego towaru .."

  Czyli albo koszulki są do d*py albo Deląg nie umie czytać piktogramów.

  Jaka jest prawda pozostanie dla nas tajemnicą ale przypomniano wszystkim, ze Kupisz robi koszulki. Słowo "robi" jest uzyte z rozmysłem, bo obok projektowania to nawet nie stało.

 • braddock

  Oceniono 24 razy 18

  Ciężko osądzić, który kmiot bardziej żałosny. Kupisz, który wykupał orła białego, czy deląg, co wydał za to 350 złotych.

 • forfiter_jr

  Oceniono 17 razy 17

  Kupisz pan tie koszulkie? No nie kupisz...

 • qula

  Oceniono 16 razy 8

  ja nic bym od niego nie kupila za sam jego wyglad i zachowanie.

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 1

  co temu gosciowi stało sie w głowe?-prąd popiescił?3kłaki na krzyż i cyrk między uszami.

 • baba_jaga

  Oceniono 7 razy 1

  mógł wietrzyć jak prać nie umie

 • Gość: Demon

  0

  Kupisz wygląda trochę jak była "gwiazda" TVN-u Hubert Urbański. Urbański dorabia w RMF FM i pomaga ludziom wybrać prawidłowy sejf, w którym jest najmniej kasy.
  Na marginesie dodam, że współczuję niektórym aktorom bywania na imprezach i fotografowania się z miernotami. Szkoda, że świat idzie w takim kierunku, że tylko prawdziwe miernoty trafiają na salony. No ale skoro ogólny poziom intelektualny społeczeństwa się obniża to czego chcieć więcej.

 • Wolny Strzelec

  0

  Jakoś nie mogę się zmusić do wykrzesania z siebie współczucia dla nabywców snobistycznego ptaka. Osobiście kupiłem synowi czerwoną koszulkę z orłem... bez korony (coś się Chińczykom popierd...ło) za 15 zeta. Pierze pralka, program 40 st. bawełna. Raz w tygodniu. I daje radę. Trzeba było polakierować i w ramki oprawić. A Kupisz powinien podnieść cenę. Teraz każdy snob/snop będzie chciał mieć jednorazówkę za 350 pln. Sto dolców? Też mi tam...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX