TYLKO U NAS! Szcześniak: Chciałem powiedzieć, co czuję. Jestem z rodziny, gdzie się alkoholu nadużywało. Znam temat [WYWIAD]

"Nie zamierzałem tego. Nie pamiętałem nawet, co powiedziałem. To były dla mnie naprawdę wielkie i prawdziwe emocje" - rozmawialiśmy z Mieczysławem Szcześniakiem o jego nietypowym występie w programie rozrywkowym TVP.

W jednym z ostatnich odcinków "SuperSTARcia" Mieczysław Szcześniak zaśpiewał piosenkę "I'll Be Missing You" z repertuaru Puff Daddy'ego i Faith Evansa. Zadedykował ją wszystkim uzależnionym od dopalaczy. Jak potem przyznał, był to wyraz jego bezradności. Szcześniak ma bowiem w rodzinie osobę, która bierze dopalacze. Część utworu artysta wykonał z zaimprowizowany polskim tekstem, a potem zrobił do kamer znak victorii. "Sebastian" - powiedział przy tym do mikrofonu.

"Człowiek, który jest uzależniony, jest tragedią dla samego siebie, i dla całej rodziny" - wyznał artysta w rozmowie z Plotek.pl już po programie.

Mieczysław Szcześniak udzielił nam wywiadu, w którym nie tylko skomentował swój niezwykły występ. Szczerze opowiedział o problemach, które dotknęły jego najbliższych. Przyznał także, że chciałby, aby jego udział w programie rozrywkowym było początkiem większej akcji.

alex

Więcej o:
Komentarze (34)
TYLKO U NAS! Szcześniak: Chciałem powiedzieć, co czuję. Jestem z rodziny, gdzie się alkoholu nadużywało. Znam temat [WYWIAD]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Kasia Stosik

  Oceniono 311 razy 283

  Panie Mietku, bardzo Pana lubie i wydaje się Pan fajnym facetem.Bardzo dobrze że są tacy ludzie ktorzy nie myślą tylko o pieniądzach ale przez to są znani chcą również pomagać innym.
  Za mało pokazuje się obecnie w mediach ludzkiej dobroci...niestety...za dużo jest seksu, przemocy itd. Proszę robić swoje i trzymam kciuki zeby się udalo :)

 • ma ja

  Oceniono 211 razy 141

  Tak dla porządku (żeby pomóc w zdobywaniu wiedzy redaktorom GW): nadużywa sie ALKOHOLU (nie nadużywa się ALKOHOL) i nie "mi zależy", a "zależy mi". Gdzieście maturę zdawali?

 • krystal89

  Oceniono 76 razy 54

  Nigdy nie przypuszczałam, że wzruszę się na Plotku. Dzięki dziewczyny.

 • wizjinerka

  Oceniono 19 razy 13

  W dobie kłamstwa i zawiłych pojęć, gdzie wolność myli się ze swobodą, inność z patologią, miłość z pieniędzmi.....rynek zawalony wszelkiej maści "pigułkami szczęścia" ma się świetnie, i wyciąga rękę do każdej zagubionej owieczki. Jednym szkodzi nadmiar pieniędzy, innym brak. Młodzi ludzie są również bardziej podatki na wszelkie nowości, a w połączeniu z naszym trunkiem narodowym - alkoholem - reakcje bywają różne. Od najmłodszych lat nadźwigają się też tornistrów pełnych makulatury. Widzą, że to wyrzucone w błoto pieniądze, bo do niektórych ćwiczeń zajrzą raz albo dwa. Zmieniają klatki (szkoła, dom), w których wszyscy chcą dla nich dobrze, ale robić wszędzie mają pod czyjeś dyktando, to w czasie wolnym jakoś muszą to odreagować. Człowiek wolny myśli innym kategoriami niż człowiek korzystający ze swobody wypuszczony na wolność.

 • six_a

  Oceniono 9 razy 9

  "Puff Daddy'ego i Faith Evansa"
  faith evans to kobieta, dzieciaczki.

 • Karolina Stoch

  Oceniono 6 razy 6

  Dziękuję Mietek za przekaz ukryty w tej i wielu innych piosenkach. Trzymam kciuki za krewnego z rodziny, by się podniósł z nałogu, zarówno on i wielu użaleznionych. Respect ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX