Myśleliście, że TO wszystko, co Agnieszka Kaczorowska odsłoni w "TzG"? Będzie ostrzej

Agnieszka Kaczorowska pokaże więcej ciała.

"Taniec z gwiazdami" nie jest programem, w którym stroje są przesadnie pruderyjne. W kolejnym odcinku ma to udowodnić Agnieszka Kaczorowska.

Dla Agnieszki Kaczorowskiej "Taniec z gwiazdami" był doskonałą okazją, aby zerwać z wizerunkiem "Bożenki z Klanu". Odważny taniec na parkiecie i seksowne kreacje pokazały ją widzom jako prawdziwego wampa. Jednak, jak zapowiada osoba z produkcji, jej piątkowa stylizacja przebije wszystkie poprzednie.

Szykujemy dużą niespodziankę w najbliższym odcinku Tańca, Rafał Maślak z Agnieszką Kaczorowską zatańczą walca wiedeńskiego do utworu Bon Jovi - „Bed of roses” i mamy zamiar zacząć to ujęciem... nagiej Kaczorowskiej, która obsypana tylko płatkami róż leży na parkiecie... jak w „American Beauty”. To będzie bardzo zmysłowy taniec! - mówi osoba z produkcji programu.

Do tej pory Kaczorowska bardzo zachwalała swoje kreacje i zdradziła nam, że każda zmiana konsultowana jest z ekipą kostiumologów. W tych stylizacjach już się zakochała. Czy po piątkowym odcinku nie zmieni zdania?


<< WSZYSTKIE KREACJE KACZOROWSKIEJ Z "TZG" >>

 

karo

Więcej o:
Komentarze (10)
Myśleliście, że TO wszystko, co Agnieszka Kaczorowska odsłoni w "TzG"? Będzie ostrzej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 7 razy 5

  - Połóż głowę na mym łonie - powiedziała dziewczyna.
  - Gdzie masz ten mymłon? - zapytał chłopak.

 • krzyszwarmo18

  Oceniono 8 razy 4

  I niech pokazuje skoro ma co!

 • pan.malowany

  0

  Platki roz...ostatnio modne na pornofilmach

 • russel

  Oceniono 2 razy 0

  Kojarzy mi się z upośledzonym serialowym bratem i dupowatym serialowym ojcem, więc choćby nie wiem jak starała się być seksowna - nie jest.

 • kol.3

  Oceniono 2 razy -2

  Jak widać golizna nie zapewniła jej punktów. Gotowych na wszystko panienek jest dzisiaj na pęczki i prześcigają się która się pojawi bardziej roznegliżowana, w hurcie są po prostu nudne.

 • ladyzgaga

  Oceniono 2 razy -2

  Niedługo Bożenkę uznacie za jakiś wzór seksbomby

 • cerrie

  Oceniono 10 razy -6

  Powiem tak. Dla wielu ludzi film „American Beauty” może być kultowym filmem. A już na pewno większość ludzi kojarzy tę słynną scenę z różami. Tak więc jak dla mnie powtarzanie takiej sceny tylko po to, aby nadać sztucznego posmaku czegoś wysmakowanego, z gustem i z odrobiną luksusu. To jest zwykła profanacja czegoś, co stało się synonimem zmysłowości, o której po obejrzeniu tego filmu z pewnością marzyła niejedna kobieta. A oni chcą to zabić aby pokazać że też potrafią być... No właśnie jacy? Bo to co oni zrobią w "Tzg", na pewno nawet 20% nie będzie tak zapierało tchu w piersiach jak scena z filmu.
  Wielkie dzięki. Teraz zmysłowa i niewinnie erotyczna scena z filmu, będzie mi się kojarzyła jedynie z książką dla niewyżytych erotomanek np. "50 twarzy Greya", które pewnie będą marzyły aby jakiś umięśniony facet przeleciał je w pościeli pełnej róż :-/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX