Małgorzata Kożuchowska na zakupach z mężem. Luźna tunika nie ukryła ciążowych krągłości aktorki

Małgorzata Kożuchowska kwitnie.
Kożuchowska na zakupach z mężem Luźna tunika nie ukryła ciążowych krągłości aktorki Małgorzata Kożuchowska razem ze swoim mężem wybrała się na zakupy. Do granatowej tunik będąca w 7. miesiąću ciąży aktorka dobrała pomarańczową torebkę od Prady Patrząc na najnowsze zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej, szczerze żałujemy, że nie bywa częściej na branżowych imprezach. Aktorka, która jest mniej więcej w 7. miesiącu ciąży, wygląda wspaniale, choć nie wybiera strojów podkreślających ciążowe krągłości. Gdy ostatnim razem paparazzo zrobił zdjęcia gwieździe, miała na sobie długą, zwiewną sukienkę. Tym razem też postawiła na luz. Kożuchowska, według doniesień "Świat&Ludzie", musiała przestać narażać się na stres, więc ograniczyła liczbę obowiązków zawodowych. Wolny czas poświęca m.in. na zakupy ze swoim mężem. Choć sytuacja była nieformalna, aktorka i tak prezentowała się z klasą. Do granatowej tuniki Kożuchowska dobrała pomarańczową torebkę od Prady, sandały z wężowej skórki, duży złoty zegarek i lustrzane okulary. Wolny czas, dla osób tak zapracowanych jak Kożuchowska, stanowi pewien luksus. Według informacji podawanych przez "Flesz", aktorka ma stawić się na planie zdjęciowym do serialu "Rodzinka.pl" już w grudniu, czyli mniej więcej trzy miesiące po porodzie.

Małgorzata Kożuchowska razem ze swoim mężem wybrała się na zakupy. Jak wygląda przyszła mama?

Patrząc na najnowsze zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej, szczerze żałujemy, że nie bywa częściej na branżowych imprezach. Aktorka, która jest mniej więcej w 7. miesiącu ciąży, wygląda wspaniale, choć nie wybiera strojów podkreślających ciążowe krągłości. Gdy ostatnim razem paparazzo zrobił zdjęcia gwieździe, miała na sobie długą, zwiewną sukienkę. Tym razem też postawiła na luz.

<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA KOŻUCHOWSKIEJ >>

Kożuchowska, według doniesień "Świat&Ludzie", musiała przestać narażać się na stres, więc ograniczyła liczbę obowiązków zawodowych. Wolny czas poświęca m.in. na zakupy ze swoim mężem. Choć sytuacja była nieformalna, aktorka i tak prezentowała się z klasą. Do granatowej tuniki Kożuchowska dobrała pomarańczową torebkę od Prady, sandały z wężowej skórki, duży złoty zegarek i lustrzane okulary.

Wolny czas, dla osób tak zapracowanych jak Kożuchowska, stanowi pewien luksus. Według informacji podawanych przez "Flesz", aktorka ma stawić się na planie zdjęciowym do serialu "Rodzinka.pl" już w grudniu, czyli mniej więcej trzy miesiące po porodzie.

 

karo

Więcej o:
Komentarze (17)
Małgorzata Kożuchowska na zakupach z mężem. Luźna tunika nie ukryła ciążowych krągłości aktorki
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 109 razy 67

  Dobrze kobieta wygląda. Ja tylko jednego nie rozumiem. Dlaczego te popularne panie noszą swoje torebki na zgiętym łokciu?Wszystkie tak robią. Przecież można dostać przykurczu czy coś w tym stylu.

 • wegorz

  Oceniono 65 razy 29

  Według mnie to długi t-shirt , a nie tunika.

 • fragranto

  Oceniono 25 razy 13

  Kożuch bardzo ładnie wygląda w tej ciąży. Zresztą ona zawsze o sobie mega dbała. Mam nadzieje, że zostanie jej tak i po porodzie

 • iberia3

  Oceniono 25 razy 9

  Coś mały mia biust, jak na tak wysoką ciążę. Ale ogólnie, to ładnie wygląda.

 • Marta Kurek

  Oceniono 8 razy 6

  CO WAS? TO OBCHODZI ?TO JES JEJ SPRAWA CO NOSI KIEDY ZASZŁA W CIAŻE CZY TEŻ JAKĄ MA TOREBKĘ ,JEST PIĘKNĄ AKTORKĄ JEST POPULARNA MA PRAWO DO PRYWATNOSCI

 • angie.kowal

  Oceniono 3 razy 3

  Siódmy miesiąc?! Ja miałam taki gdzieś w okolicach trzeciego :D
  Gratuluję formy, Pani Małgorzato :) I życzę duuuużo sił i zdrowia dla Maluszka :)

 • giventis

  Oceniono 9 razy 3

  A według mnie to prawie sukienka. Tylko ma nadruki z lekka jak z bluzy. Aczkolwiek bardzo ładnie. A z tą torebką to rzeczywiście. Nawet nie zwróciłam uwagi wcześniej :D

 • cerrie

  Oceniono 16 razy 2

  A ja nie wiem co to znaczy "Ukrywać ciążę". No ja nie rozumiem po co kobiety jakoś maskują się, kombinują aby tej ciąży było jak najmniej widać. Nosz kurna kobieto. Jesteś w najpiękniejszym stanie jaki może spotkać kobietę, i ty własnego dziecka się wstydzisz? No fakt kobieta w ciąży robi się pękata niczym wańka-wstańka, albo worek treningowy, i tak pewnie też przez większość ciąży się czuje. No ale przecież nie ma się czego wstydzić. No ja chyba bym strzeliła w gębę każdego, kto by mi powiedział iż ja wstydu nie mam bo nie noszę np. luźnych ciuchów, czy z dumą paraduję wypinając swój ewentualny ciążowy brzuch. Kobieta z dumą powinna mówić "Tak jestem w ciąży. I nie wciągnę nagle brzucha, aby nie walić nim po oczach". A tu jakieś ukrywanie, chowanie się z brzuchem po kątach. No przecież to kobieta w ciąży ma się czuć komfortowo, i robić to na co ma ochotę.

 • komentarzyca

  Oceniono 82 razy 2

  nie przepadam za nią , taka nijaka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX