Piękny dworek i okazały ogród - tak mieszkają i wypoczywają Józefowicz i Urbańska

To prawdziwy raj na ziemi.

Piękny dworek, ogród jak z bajki, mnóstwo zieleni, przestrzeń - prawie raj na ziemi. Jako jedyni mamy nowe zdjęcia wyjątkowej posiadłości Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza.

Natasza Urbańska i jej mąż Janusz Józefowicz uwielbiają wypoczywać w swoim domu, który jest jednocześnie ich azylem - dworku w Jajkowicach położonych na granicy województw mazowieckiego i łódzkiego. Posiadłość Emilin pochodzi z XIX wieku. Piękna architektura, dużo zieleni dokoła - tu znana rodzina może odciąć się od świata.

Co oprócz pięknego otoczenia przykuło naszą uwagę? Wysoka i śliczna córka Urbańskiej i Józefowicza. Kalina ma już 6 lat i coraz bardziej przypomina swojego ojca, nie tylko z wyglądu.

Kalina ma mocny, przebojowy charakter, w przeciwieństwie do Nataszy, wycofanej i stonowanej. Da sobie radę w życiu, jest "do przodu", jest kierowniczką - mówiła o córce Urbańska - Ja nie należę do przebojowych osób. Tak dobraliśmy się z moich mężem, że on jest przebojowy, ma charakter i jest "do przodu", a ja jestem tą tonującą częścią, tą wodą, która czasami gasi ogień - mówiła w programie "20m Łukasza".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA DWORKU URBAŃSKA I JÓZEFOWICZ >>

Vic

Więcej o:
Komentarze (7)
Piękny dworek i okazały ogród - tak mieszkają i wypoczywają Józefowicz i Urbańska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • apostazjakatole

  Oceniono 85 razy 77

  ja to widze zdjecia samochodu pewnie wypozyczonego na potrzeby tej sesji a nie jakiejs posiadlosci oO

 • dybko2

  Oceniono 31 razy 5

  Natasza ciągle piękna !!!!

 • Mac Sieniel

  Oceniono 13 razy 1

  Fajny samochód. Ale czy wart lizania kibla w teledysku?

 • puddle

  0

  Piękna i utalentowana Natasza

 • Angel Eye

  Oceniono 7 razy -1

  Oh jej, czego tu ni ma, jest śliczna dziunia ze ślicznym dzieciątkiem, jest śliczny dworek, śliczny piesek i śliczny ogródek. Tylko tak trochę byłej żony Józefowicza żal....Ale pazernej Nataszce bez zasad to akurat chyba snu z powiek nie spędza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX