Kryzys w związku Popielewicz? Mamy zdjęcia z Sopotu! Są też nowe doniesienia

Na razie chyba nie ma mowy o rozwodzie.

Kryzys w małżeństwie Agnieszki Popielewicz i Mikołaja Wita nie jest tajemnicą, chociaż para raczej nie zwierza się mediom ze swoich kłopotów. Niedawno kolorowa prasa donosiła, że na Sopot TOPtrendy Festiwal prezenterka przyjechała razem z mężem, ale choć spędzili tam prawie tydzień, częściej się mijali, niż spędzali czas we własnym towarzystwie. Dotarliśmy właśnie do zdjęć z tego wyjazdu. I widać na nich, że te informacje nie były do końca prawdziwe.

"Czasami wspólnie pozowali do zdjęć fotoreporterom, ale potem Agnieszka zajmowała się Martą, a jej mąż spędzał czas w towarzystwie kolegów" - mówił znajomy pary w rozmowie z "Fleszem". Niestety, TE zdjęcia nie rozwiewają wątpliwości, czy małżeństwo przezwyciężyło kryzys. Luksusowa motorówka, piwo i grupa znajomych - para, wbrew temu co donosiły media, spędziła w Sopocie wspólnie czas.

<< RAZEM, ALE OSOBNO. ZDJĘCIA Z WYCIECZKI >>

Agnieszka Popielewicz, Mikołaj Wit, Odeta Moro-Figurska i znajomi z pracy na początku czerwca wybrali się łodzią motorową na wycieczkę. Wszyscy wyglądali na zrelaksowanych, uśmiechali się, wystawiali twarze do słońca i popijali piwo. Pomiędzy Popielewicz a jej mężem brakowało jednak tego, co w takiej chwili wydawałoby się naturalne: odrobiny czułości albo przynajmniej bliskości fizycznej. Mikołaj Wit roznosił wśród znajomych szklanki z piwem, a Agnieszka Popielewicz opalała twarz.

Co jakiś czas pojawiają się pogłoski o rozwodzie. Być może są one nieco na wyrost, bo - jak się dowiadujemy - za wcześnie na ostateczne rozstrzygnięcia.

Z tym rozwodem to spora przesada... To jest kryzys, o rozwodzie póki co nie ma mowy - zdradziło nam nasze źródło.

Są też nowe doniesienia. Według "Twojego imperium" para usiłuje wybrnąć z impasu wyjeżdżając oddzielnie na wakacje. Mają ten czas wykorzystać na przemyślenie związku i ustalenie, czy jest jeszcze co ratować.

alex

Więcej o:
Komentarze (9)
Kryzys w związku Popielewicz? Mamy zdjęcia z Sopotu! Są też nowe doniesienia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 94 razy 88

  Njus o kompletnie niczym.

 • qula

  Oceniono 80 razy 74

  trzeba bylo wyjsc za Mroczka.

 • lenore

  Oceniono 52 razy 42

  A dlaczego ma nas obchodzic byla dziewczyna Mroczka ?

 • ajonka18

  Oceniono 51 razy 39

  Witt na każdej fotce ze szklanka piwa. Kobieto uciekaj od niego.

 • Darek Rey

  Oceniono 43 razy 37

  a kto to jest Popielewicz i po co o tym piszecie?

 • crak

  Oceniono 45 razy 23

  Popielewicz CHORĄ MA GŁOWĘ , wyreżyserowała sobie kryzys ,tylko po to by pisali i było zainteresowanie jej marną osobą. Kariera leżała w pokrzywach więc z desperacji wymyśliła historię.

 • ateofi

  Oceniono 6 razy 4

  Kryzys po półtora roku małżestwa?! Tak to jest gdy ślub bierze dwoje egoistow zapatrzonych w siebie i zbyt zajętych karierami.

 • kotka88

  Oceniono 3 razy 1

  Taką piękność chce rzucić ?Bidulka

 • koll11

  Oceniono 2 razy 0

  kto to jest nie wiem i zalosne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX