"Raczej nie będą świętować trzeciej rocznicy ślubu". Popielewicz rozwodzi się? "To kryzys, ale..."

Informacje naszego źródła.

- Od jakiegoś czasu nie mogą się dogadać. Nie jest tajemnicą, że oboje z Mikołajem mają różne temperamenty - najnowszy "Flesz" zwiastuje Agnieszce Popielewicz i Mikołajowi Witowi rozwód.

Prezenterka i producent Polsatu wzięli ślub 6 sierpnia 2011 roku, a 1 lutego 2013 roku na świat przyszła ich córka, Marta. Teraz w małżeństwie pojawił się poważny kryzys.

Spędzają czas osobno, w domu się mijają, prawie ze sobą nie rozmawiają. Do Sopotu przyjechali razem i zostali tam prawie tydzień, ale ani jednego dnia nie spędzili tylko we dwoje lub we troje - z ich półtoraroczną córeczką Martą. Czasami wspólnie pozowali do zdjęć fotoreporterom, ale potem Agnieszka zajmowała się Martą, a jej mąż spędzał czas w towarzystwie kolegów (...) Od jakiegoś czasu nie mogą się dogadać. Nie jest tajemnicą, że oboje z Mikołajem mają różne temperamenty - zdradza znajomy pary w rozmowie z "Fleszem".

Jak udało nam się dowiedzieć, mimo że "Flesz" sugeruje, że "raczej nie będą świętować trzeciej rocznicy ślubu", o rozwodzie nikt na razie nie mówi.

Z tym rozwodem to spora przesada... To jest kryzys, o rozwodzie póki co nie ma mowy - zdradziło nam nasze źródło.

Abc

Więcej o:
Komentarze (4)
"Raczej nie będą świętować trzeciej rocznicy ślubu". Popielewicz rozwodzi się? "To kryzys, ale..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • smith81

  Oceniono 31 razy 19

  to mnie tylko utwierdza w przeświadczeniu, że wszystkie psełdo celebryty zarażone polskim szołbizem to ludzie kompletnie niezdolni do nawiązywania głębszych uczuć. wszystko jest jednorazowe, na pokaz, na szybko, byle tylko ktoś pstryknął fotę, byle ktoś napisał...ślub, wywiad w Gali, dzicko, rozwód...schemat....pół roku temu urodziło im się dziecko?! to się długo nastarali żeby być dla niego rodziną.gratuluję. to trzeba być ułomnym. na serio.

 • tomektomekc

  Oceniono 21 razy 11

  ta kaczka została wymyślona specjalnie, by zainteresowano się życiem Popielewicz. Ona ma problemy, ale w pracy. Nikt jej nie che w tv, jest tak zwaną zapchaj dziurą

 • aggiem77

  0

  To nie rozpoznali sie na swoich temperamentach przed slubem???

 • pannamigootka

  Oceniono 11 razy -1

  I zaś ta cholerno sprycha............

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX