Zygmunt Solorz-Żak i Małgorzata Żak ROZWIEDLI SIĘ

alex
19.05.2014 20:11
Zygmunt Solorz-Żak

Zygmunt Solorz-Żak (Kapif)

Zygmunt Solorz-Żak i Małgorzata Żak nie są już małżeństwem. Po ponad dwóch latach miliarderowi udało się uzyskać rozwód.

Ponad 2 lata temu dowiedzieliśmy się, że Zygmunt Solorz-Żak i Małgorzata Żak rozwodzą się. W tym czasie odbyło się kilka rozpraw, ale żadna nie przyniosła rozstrzygnięcia. W końcu jednak miliarder otrzymał rozwód.

Na ostatniej rozprawie orzeczono, że Zygmunt Solorz-Żak i Małgorzata Żak nie są już małżeństwem - donosi źródło portalu Plotek.pl.

To jest jedno z najgłośniejszych i najmocniej komentowanych rozstań ostatnich lat. Zygmunt Solorz-Żak to jeden z najbogatszych Polaków. Według rankingu "Wprost", w 2013 roku jego majątek szacowano na 10,5 miliarda, co dawało mu drugie miejsce w Polsce po Janie Kulczyku.

Sprawa ta nie będzie miała żadnego wpływu na sytuację biznesową Zygmunta Solorza-Żaka w Polkomtelu, Cyfrowym Polsacie, Midasie oraz innych spółkach - informował na początku sprawy Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy miliardera.

Zygmunt Solorz-ŻakKapif

 

alex

Tagi:

Zobacz także
Komentarze (8)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  noltee

  Oceniono 63 razy 61

  Teraz Żak będzie występował solo, można powiedzieć: Solo-Żak.
  Czyli w sumie bez różnicy.

 • avatar
 • avatar

  pepe_papa

  Oceniono 35 razy 29

  Ciekawe, ile zostało z 15,5 miliarda? Po długości sprawy mniemam że spory kawałek "tortu" został nadgryziony.

 • avatar

  vio

  Oceniono 30 razy 26

  Teraz chyba czas na Solorz-Wachowicz.

 • avatar

  do_podziwu

  Oceniono 29 razy 23

  "Co o tym wiemy? - To jest jedno z najgłośniejszych i najmocniej komentowanych rozstań ostatnich lat." - oj alex ,alex - poczytaj Wasze artykuly - o Pani Dominice i "ksieciuniu" Lubomirskim - pisaliscie podobnie -:)) to w koncu ,ktory byl glosniejszy i najmocniej komentowany ? chyba nie zasne -:)

  tak na marginesie "glosnosci" -to Solorz -Zak jest teraz SOLORZ bez ZAK i kilku miliardow -:))

 • avatar
 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX