Patty już wcześniej trafiła do szpitala! Menedżerka: Wtedy nie zrobiono żadnych badań, potem zemdlała

Jak już informowaliśmy, w nocy z czwartku na piątek wokalistka Patty trafiła do szpitala, gdzie wykryto u niej 7-centymetrową torbiel i podjęto decyzję o operacji (zobacz: Patty jest w szpitalu. Stan jej zdrowia zagraża życiu).

Menedżerka artystki, Angelika Konkol, w rozmowie z Plotek.pl powiedziała, że to nie była pierwsza wizyta Patty w szpitalu.

Parę dni wcześniej trafiła do szpitala, bo się źle czuła, ale wtedy nie zrobiono żadnych badań, przeszło, i w nocy z czwartku na piątek zemdlała - powiedziała.

Obecnie Patty prawdopodobnie jest już po zabiegu. O stanie zdrowia wokalistki będziemy informować na bieżąco.

PattyKapif

alex

Więcej o:
Komentarze (6)
Patty już wcześniej trafiła do szpitala! Menedżerka: Wtedy nie zrobiono żadnych badań, potem zemdlała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • olaboga

  Oceniono 17 razy 9

  Potworne. Torbiel! Też ją miałam, wielkości męskiej pięści, tak żeby zabrzmiało sensacyjnie. Szpital, operacja natychmiastowa, 2 tyg zwolnienia ze szkoły, miesiąc z w-f. To wszystko. Nie róbcie z torbieli śmiertelnej sprawy! No i nie nazywajcie wokalistką kogoś, kto dudla sobie na youtube.

 • russel

  Oceniono 20 razy 4

  Olaboga! Ależ strata dla polskiej muzyki!

 • royalparadise

  Oceniono 1 raz 1

  Kto to jest Patty ?

 • Oceniono 1 raz 1

  albo mam serce z kamienia i mnie to w ogole nie rusza albo ze mna jest cos nie tak zeby żałować takiego bezguścia które nie dość że nie umie spiewac to jeszcze obraza tych którzy ją krytykuja ....

 • te_cafe

  Oceniono 11 razy -3

  Już wcześniej była w szpitalu, jednak nie zrobiono jej żadnych badań : (
  Tak nas leczą, biorąc sowite wynagrdzenie ! Przecież lekarze strajkowali, przy poparciu pacjętów, bo tak mało zarabali. Dostali to co chcieli , to teraz mogą się na chorych wypiąć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX