Fakt.pl: "Doda zazdrosna o Majdana!" A jak jest naprawdę? Zapytaliśmy

Koleżanka wokalistki wyjawiła podobno, że Doda jest zazdrosna o spotkania jej byłego męża z perfekcyjną panią domu. Co na to sama zainteresowana?

Pamiętacie jeszcze czasy, kiedy Doda była żoną Radka Majdana? Tak, to prehistoria. Czy więc możliwe jest, żeby między tym dwojgiem były jeszcze silne uczucia, takie jak zazdrość? Aktualnie Majdan coraz częściej widywany jest z Małgorzatą Rozenek. Jak donosi Fakt.pl Doda nigdy nie była zazdrosna o nowe kobiety byłego męża, aż do teraz.

Rozenek to piękna i atrakcyjna kobieta, prawdziwa gwiazda. Dodę to ubodło i zastanawia się, jak to jest, że Radek cieszy się takim zainteresowaniem i zechciała go nawet Rozenek - twierdzi źródło tabloidu, czyli, rzekomo, koleżanka Dody.

Czy rzeczywiście perfekcyjna pani domu działa na nerwy wokalistce? I od kogo tabloid mógł wyciągnąć tak osobiste wyznanie. Zapytaliśmy Dodę i jej menedżera.

Moje koleżanki nie donoszą - odpowiedziała krótko gwiazda.

Jej rzecznik prasowy, Piotr Wróbel, dodał:

"Znajoma gwiazdy" to radosna twórczość redakcji. Doda Radkowi życzy jak najlepiej, a sama skupia się na premierze teledysku, która już na początku lutego.

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan od niedawna widywani są razem na spacerach czy w kinie, ale pierwsze doniesienia o ich romansie pojawiły się już kilka miesięcy temu. Z relacji świadków wynika, że ich spotkania to coś więcej niż tylko koleżeńskie wypady. (Zobacz: Znajomość Majdana i Rozenek to coś więcej? "Karmili się żelkami, przytulali, a nawet całowali!"). Myślicie, że Dody naprawdę nie interesuje, z kim spotka się Majdan? Mogłaby być zazdrosna o Perfekcyjna Panią Domu?

Radosław Majdan, Małgorzata RozenekWBF

VIVA! Najpiekniejsi 2012, Ufficio Primo, 11.02.2013, fot. WBF WBF

Przypomnijmy, że Majdan i Doda byli razem 7 lat. Pamiętacie jak razem wyglądali?

doda, radek majdan, radosław majdanEast News

majk

Więcej o:
Komentarze (10)
Fakt.pl: "Doda zazdrosna o Majdana!" A jak jest naprawdę? Zapytaliśmy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • twojekiwi

  Oceniono 70 razy 68

  Zazdrosna to jest pewnie Elizka z Warsaw Shore :D

 • qrvix

  Oceniono 45 razy 39

  no to mamy niezły majdan!

 • Karolina Zoft

  Oceniono 42 razy 30

  Jak to wszyscy wszystko o wszystkich wiedzą ! Tak ! Doda tyle lat z Majdanem nie ma nic wspólnego, a teraz ( po latach ) okazało się - jest zazdrosa. A idżcie Wy na szczaw (zbierać z nasypów ) z taką rewelacją.

 • plotkaraaa

  Oceniono 29 razy 17

  Ten cały szoł byznes to niezły burdel. Każdy z każdym...normalnie wszystko zostaje w rodzinie...Koszmar

 • browaryr

  Oceniono 27 razy 11

  doda-radzio woli pukać pania co po wszystkim posprząta...a nie to co ty bałaganiaro.

 • natassja

  Oceniono 7 razy 7

  Czemu ja mam zawsze wrażenie, że Majdan wygląda jakby miał włosy jakoś przyklejone do głowy?

 • carmenelectra

  Oceniono 13 razy 7

  sluchajcie,nie wiem jak sie sprawy maja teraz ale jeszcze rok temu dorota z radkiem normalnie spotykali sie "inkoguto"! razem latali za granice po zakupy i spotykali w roznych hotelach w Polsce,kiedy doda koncertowala.w/g mnie w tej plotce jest ziarno prawdy,gdyz wszyscy wiemy ze byla to wielka szalona i bezinteresowna milosc a wiadomo stara milosc nie rdzewieje !

 • lenore

  Oceniono 7 razy 5

  Doda nie klamie, Jej kolezanki nie donosza. Ona nie ma kolezanek. Gdyby nie rodzice i znajomy trans, to nie mialaby z kim wyjsc do restauracji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX