Karolina Malinowska też zakończyła współpracę z Herde. Napisała oświadczenie

Stylistka już nie pracuje z Małgorzatą Herde.

Wiele wskazuje na to, że właśnie ruszyła lawina w świecie show-biznesu. W niedzielę Edyta Herbuś napisała oficjalne oświadczenie do mediów, w którym wyjaśniła, że zakończyła współpracę ze swoją wieloletnią menadżerką, Małgorzatą Herde Edyta Herbuś zakończyła współpracę ze swoją menadżerką. Mamy komentarz w tej sprawie). Sprawa jest o tyle znamienna, że panie nie tylko razem pracowały, ale też wielokrotnie pojawiały się razem na imprezach branżowych. Pikanterii sprawie dodały plotki, według których współpracę z Herde miało zerwać także pięć innych gwiazd (Nie tylko Herbuś zakończyła współpracę z menedżerką. Kto oprócz niej? Zapytaliśmy Herde). Ta plotka przynajmniej częściowo, właśnie się potwierdziła. Decyzję o zakończeniu współpracy podjęła właśnie jednak z jej podopiecznych, Karolina Malinowska. Stylistka wysłała do naszej redakcji oświadczenie:

Szanowni Państwo, Chciałabym poinformować, że w  dniu 20 stycznia 2014 r. zakończyłam współpracę z Panią Małgorzatę Herde, która reprezentowała mnie w ubiegłym roku. Obecnie rozpoczęłam nową współpracę z Agencją AQUA PR Pawła Bieńkowskiego, która będzie zajmować się moimi wszystkimi projektami zawodowymi. W przypadku jakichkolwiek pytań o możliwość współpracy, bardzo proszę o bezpośredni kontakt z Panem Pawłem Bieńkowskim - czytamy w oświadczeniu.

Małgorzata Herde, Karolina MalinowskaKapif

Karolina Korwin Piotrowska zasugerowała na Facebooku, że menadżerka złamała siódme przykazanie "Nie kradnij". Malinowska nie chciała tego komentować.

Tak, zgadza się zakończyłam współpracę. Nie chciałabym mówić więcej niż to, co napisałam. Do plotek nie chciałabym się odnosić. Wszystko, co chciałam napisać  jest w moim oświadczeniu - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Z Małgorzatą Herde współpracują także Ola Kwaśniewska, Dorota i Nicole Soszyńskie oraz Paulina Krupińska i Kamila Szczawińska.

Ola Kwaśniewska, Małgorzata HerdeKapif

Menadżerka też napisała nam oficjalne oświadczenie. Również nie chciała komentować plotek i dała zielone światło swoim podopiecznym, by to one - jeśli zechcą - wypowiadały się na swój temat.

Nie będę odpowiadała na spekulacje mediów, z którymi pracuję od ponad 10 lat i doskonale znam mechanizmy w nich funkcjonujące, czego najlepszym przykładem jest dzisiejszy dzień na serwisach plotkarskich. Nikt się nie wypowiedział, a wszyscy wszystko wiedzą. Już kilka osób media w ten sposób zniszczyły. O kwestii mojej współpracy z Gwiazdami czy też ew. zakończenia media będą informowane poprzez oficjalne stanowisko jednej ze stron. W mojej gestii jest, aby zawsze rozwiązać wszelkie sporne kwestię i uczynię to również w tej sytuacji. Będę również zobowiązana za rozwagę w słowach używanych pod moim adresem - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Vic

Więcej o:
Komentarze (3)
Karolina Malinowska też zakończyła współpracę z Herde. Napisała oświadczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 56 razy 44

  Czekam na komentarz asystenta asystenta asystenta asystenta asystentki asystenta asystenta asystenta asystentki asystenta asystenta asystenta asystenta asystenta asystentki asystentki asystentki asystentki asystentki asystentki asystentki asystenta asystenta woźnego, który otwierał drzwi przed ciotecznym bratem siostry koleżanki Karoliny Malinowskiej...

 • pan.malowany

  Oceniono 13 razy 13

  Aqua PR - wszystkie agencje z nazwa Aqua to przekrety to raz a dwa, ze ta torba LV pachnie tajska podroba nawet przez ekran

 • wulfi

  Oceniono 7 razy 5

  ten goralski nos mowi wszystko unikac takich kobiet jak ognia-przygladnij sie najpierw zobacz profil i uciekaj od takich kobiet bo to jedze wredne..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX