Nie tylko Herbuś zakończyła współpracę z menedżerką. Kto oprócz niej? Zapytaliśmy Herde

Małgorzata Herde w rozmowie z nami odniosła się do plotek.

W niedzielę Edyta Herbuś napisała oficjalne oświadczenie do mediów, w którym poinformowała, że po 4 latach zakończyła współpracę ze swoją menedżerką, Małgorzatą Herde. Panie nie tylko razem pracowały, ale też wielokrotnie pojawiały się razem na imprezach (Edyta Herbuś zakończyła współpracę ze swoją menadżerką. Mamy komentarz w tej sprawie). Decyzja Herbuś wywołała lawinę komentarzy.

Ola Kwaśniewska, Małgorzata HerdeKapif

Afterparty.pl podał, że nie tylko Herbuś zrezygnowała ze współpracy z menedżerką. Do tego grona miały dołączyć inne celebrytki: Ola Kwaśniewska, Dorota, Nicole Soszyńskie oraz Paulina Krupińska i Kamila Szczawińska. Portal zastanawiał się, czy ze współpracy z menedżerką nie zakończyła także Karolina Malinowska. Zapytaliśmy o to samą Małgorzatę Herde.

Nie będę odpowiadała na spekulacje mediów, z którymi pracuję od ponad 10 lat i doskonale znam mechanizmy w nich funkcjonujące, czego najlepszym przykładem jest dzisiejszy dzień na serwisach plotkarskich. Nikt się nie wypowiedział, a wszyscy wszystko wiedzą. Już kilka osób media w ten sposób zniszczyły. O kwestii mojej współpracy z Gwiazdami czy też ew. zakończenia media będą informowane poprzez oficjalne stanowisko jednej ze stron. W mojej gestii jest, aby zawsze rozwiązać wszelkie sporne kwestię i uczynię to również w tej sytuacji. Będę również zobowiązana za rozwagę w słowach używanych pod moim adresem - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Edyta Herbuś, Małgorzata HerdeKapif

Vic

Więcej o:
Komentarze (2)
Nie tylko Herbuś zakończyła współpracę z menedżerką. Kto oprócz niej? Zapytaliśmy Herde
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • sensacja

    Oceniono 14 razy 12

    Karolina Korwin Piotrowska wie wszystko, zna wszystkich, wszędzie była i wszystko widziała. Pewnie dlatego ma prawo każdemu mówić co ma robić, co myśleć i mówić. Herbuś rozstała się z Herde i póki sama nie powie, że została okradziona, powody rozstania zna wyłącznie KKP.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX