Edyta Herbuś zakończyła współpracę ze swoją menadżerką. Mamy komentarz w tej sprawie

Edyta Herbuś i Małgorzata Herde nie pracują już razem.

Edyta Herbuś w oficjalnym oświadczeniu do mediów napisała, że 31 grudnia 2013 roku zakończyła współpracę ze swoją wieloletnią menadżerką, Małgorzatą Herde.

Szanowni Państwo, Informuję, iż z dniem 31. grudnia 2013 r., zakończyłam współpracę z panią Małgorzatą Herde. We wszelkich sprawach zawodowych, bardzo proszę o kontakt bezpośredni. Jestem przekonana, że wprowadzone przeze mnie zmiany, ułatwią nam komunikację i współpracę. Z pozdrowieniami i życzeniami wszelkiej pomyślności w Nowym Roku Edyta Herbuś - napisała w oświadczeniu.

Potwierdziliśmy tę informację u samej Herde.

Tak, to prawda. Zakończyłyśmy współpracę. Zakończyłyśmy sprawy zawodowe po 4 latach. Nie było żadnej kłótni. To jest decyzja Edyty - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Edyta Herbuś, Małgorzata HerdeKapif

Edyta Herbuś oświadczyła również, że póki co sama będzie doglądać swoich spraw zawodowych i poprosiła, by wszelkie propozycje nadsyłać do niej mailowo.

Być może rozpocznie współpracę z innym agentem. Będę jej kibicować, Edyta jest zdolna i ambitna - dodała Małgorzata Herde.

Była już menadżerka Edyty Herbuś od 2010 roku wielokrotnie towarzyszyła tancerce na imprezach. Wygląda na to, że u Herbuś nastał czas na zmiany.

Vic

Więcej o:
Komentarze (6)
Edyta Herbuś zakończyła współpracę ze swoją menadżerką. Mamy komentarz w tej sprawie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nasuada

  Oceniono 18 razy 16

  Mogą być dwa powody. Być może z gwiazdowania Edyty nie da się już wycisnąć większej kasy. Zauważyłam taką prawidłowość, jak gwiazdy spadają z firmamentu (głównie finansowego) kończy się ich "współpraca" z agentami. Albo Edyta dostała propozycję z TzG i chce pójść na swoje, bo agentka ostatnio chyba nie za bardzo obrotna w kwestiach propozycji dla swojej podopiecznej ;)

 • marcelito

  Oceniono 24 razy 14

  To Nigella Lawson jest jej menadżerką? W życiu bym się nie spodziewał....

 • russel

  Oceniono 10 razy 8

  Ciekawe co wchodziło w zakres obowiązków menadżerki herbusiowej. Dobieranie kiecek? Wysyłanie na przyjęcia? Sporządzanie listy dzianych gogusiów do poderwania?

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 8

  Edzi fundusze się skończyły?

 • browaryr

  Oceniono 10 razy 6

  po co dzidzi herbuś jakaś menadzerka...co to sie porobiło...niedługo rumuny spod dworca tez bedą mieli menadzerow...

 • martuchaaaaaa

  Oceniono 5 razy 3

  "czas na zmiany" -> czytaj "imprez mniej, kasy mniej, można zaoszczędzić na menadżerce"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX